Логин

Март 2012
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев   Апр »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
180х68 YOUCONTROL
transparency_ua-01
ЦЕДЕМ
47887_original
banner_PRAVO-Z_180x68
banner_ZMINA_180x68
banner_UNCPD_180x68
banner_GURT_180x68
banner_GROM-PROS_180x68

Наша кнопка

Разместите нашу кнопку
у себя на сайте

Народная защита
Размер кнопки - 180x68px

код кнопки:
<a href="http://захист.zp.ua" > title="Народная защита" target="_blank"> <img src= "http://xn--80ane0bfp.zp.ua/wp-content/uploads/2012/03/nz-banner_180x68.gif" /></a>

Громадськість і уряд обіцяють продуктивно співпрацювати

3о березня 2012 року відбувся Національний круглий стіл, на якому обговорили проект Плану дій з впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий уряд».

На початку заходу Прем’єр-Міністр зазначив, що має намір виконати всі домовленості,  і запропонував громадським активістам  при наступній зустрічі суворо спитати і з нього,  якщо він не додержить свого слова.

Під час засідання прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив: «Документ є продуктом спільної роботи уряду й громадських організацій. Це була абсолютно відкрита, чесна робота. Україна взяла на себе зобов’язання внести суттєвий вклад у становлення нової культури діалогу влади й громадськості, як у нашій країні, так і у світі.» Найближчим часом планується зустріч прем’єр-міністра з керівниками громадських рад щодо питань взаємодії з органами влади. За результатами  круглого столу відбудеться ще один з питань державних закупівель. Громадськість готова надати  конкретні данні  про зловживання в цій сфері.

Володимир Семиноженко, голова робочої групи з підготовки Плану дій, зазначив: «Уряд і громадськість показали здатність співпрацювати в режимі діалогу, виробляти спільні рішення. Всі завдання Плану мають абсолютно чіткі дати виконання. У процесі нашої спільної роботи почав реалізовуватися принцип відкритості уряду.»

Неодноразово зазначалося, що підготовлений план на 80% складається із Плану, запропонованого Громадським Партнерством на підтримку Ініціативи «Партнерство Відкритий Уряд».

Загалом представники громадськості позитивно оцінили підготовлений План і пов’язані з ним заходи. План дій містить 5 блоків: 1) залучення громадськості до формування та реалізації державної політики; 2) доступ до публічної інформації; 3) протидія корупції, забезпечення прозорості формування та реалізації антикорупційної політики; 4) підвищення якості надання адміністративних послуг; 5) електронне урядування.

«Більшість громадських пропозицій в Плані дій враховані. Це результат копіткої й наполегливої роботи. Важливо, щоби уряд після схвалення Плану Міжнародним керівним комітетом ініціативи розробив детальний план імплементації, вказавши конкретних виконавців, чіткі строки реалізації заходів. До цієї роботи слід максимально залучити представників неурядових організацій», — зауважив Максим Лациба, керівник проектів Українського незалежного центру політичних досліджень.

Після схвалення Плану Міжнародним керівним комітетом ініціативи, уряд  запланував із залученням громадськості  розробити детальний план імплементації, вказавши конкретних виконавців, чіткі строки реалізації заходів.

Більш того, Микола Азаров зазначив, що до складу  офіційної української делегації до Бразилії будуть включені представники Громадського Партнерства. І вони будуть складати  більшість в делегації.

Максим Лациба, Олексій Орловський, Дмитро Котляр і Наталія Заболотна запропонували конкретні кроки із питання супроводу плану, проведення інформаційної кампанії, призначення відповідальних в регіонах, організації моніторингу реалізації плану.

Наталія Заболотна і Максим Лациба  вкотре запропонували зміцнити і кадрово, і фінансово підрозділи, що відповідають за зв’язки з громадськістю і звести до мінімуму кадрові ротації в них на період виконання плану ПВУ.  Володимир Семіноженко  і Юрій Авксентьєв погодилися з  їх аргументами.

Регіональні координатори Громадського Партнерства від Херсонської і Запорізької області розповіли про співпрацю з владою в процесі підготовки плану і поділилися своїми напрацюваннями на майбутне.

Досвід Запорізької області було відзначено Володимиром Семиноженко як позитивний, а заплановані  у Запоріжжі  спільні заходи  будуть взяті Секретаріатом КМУ за основу при складанні доручення органам влади із визначення  першочергових заходів з реалізації плану ПВУ.

 

Інтернет-трансляція Національного круглого столу з обговорення проекту плану дій відбуватиметься на сайті Національного центру електронного урядування: http://nc.gov.ua.

http://nc.gov.ua/onlayn_video.php

http://195.78.68.85/civic/control/uk/publish/article?showHidden=1&art_id=176169&cat_id=95583&ctime=1332919172973

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=245090841&cat…

http://www.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=245090856&cat…

http://www.pravda.com.ua/news/2012/03/30/6961772/

 

Оставить комментарий

  

  

  


× 1 = шесть

Вы можете использовать эти HTML-тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>