Логин

Август 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июл   Сен »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
180х68 YOUCONTROL
transparency_ua-01
ЦЕДЕМ
47887_original
banner_PRAVO-Z_180x68
banner_ZMINA_180x68
banner_UNCPD_180x68
banner_GURT_180x68
banner_GROM-PROS_180x68

Наша кнопка

Разместите нашу кнопку
у себя на сайте

Народная защита
Размер кнопки - 180x68px

код кнопки:
<a href="http://захист.zp.ua" > title="Народная защита" target="_blank"> <img src= "http://xn--80ane0bfp.zp.ua/wp-content/uploads/2012/03/nz-banner_180x68.gif" /></a>

#15_Пасєвін 2:0. Гра в 4 руки

2  серпня  виходить наша публікація  про сумнівні кадрові призначення облради. Яка не має на це повноважень.  Та ще й крутить карусель з підписантами. http://xn—80ane0bfp.zp.ua/2023/08/10-cina-sumnivnix-komunalnix-kadrovix-rishen-v-oblasti-15-mlrd-grn/

Наступного дня відбувається нове  скандальне кадрове призначення. Цього разу і призначений (Пасєвін), і підписант (Фукс)  мають антирейтинг, який у кожного окремо тягне на скандал. І поки вся область  обурюється попередніми   дивними призначеннями, Геннадій Фукс підписує нове.  Виходять міні-розслідування. Які продовжуються і зараз, доповнюючи неприємну картинку регіонального свавілля. Журналісти, громадські діячі, розслідувачі  продовжують по пазлу склади картинку. Черговий пазл на стіл поклав Локатор медіа. Фіналізуємо картинку. https://lokatormedia.online/vitaliya-pasievina-nachalnikom-oblasnogo-bjuro-sudmedekspertizi-priznachiv-genadij-fuks/?fbclid=IwAR0RbPgLJpSX_tJ7cSDySCY5U8i8Ti5OLRdeS3VC-McW_anNRNuvfHuvdyI

Як ми писали, пан Пасєвін (депутат облради від Слуги народу)  і досі очолює  не релоковану Токмацьку лікарню, співробітники якої скаржились на невиплату зарплати. При тому, що в 2022 році Віталій Пасєвін  від НСЗУ отримав на виплату зарплати працівникам 62 млн.грн. з загального об’єму отриманих 76 млн.грн.   Чітко під окупацію затягнув ремонт в лікарні  в рамках Великого будівництва. Рашисти мабуть  дякували за такий подарунок.  А  тепер очолює два  підприємства. Одне в Токмаку, одне в Запоріжжі. https://xn—80ane0bfp.zp.ua/2023/08/13-chi-zberegla-kadrovij-potencial-tokmacka-likarnya/

І питань до нього лише по Токмаку купа. То за які такі заслуги він призначається ще і керівником об’єкту комунальної власності ЗОР? І  хто  рекомендував цю кандидатуру? і чому не іншу? А взагалі інші були? Чи  доступ до державної служби і керівництва організаціями публічного права  мають право отримати лише депутати, слуги і ті, хто вештаються коридорами ОВА? На ці питання відповів Локатор медіа.

Виявляється, Віталій Малашко вже настільки  все знає про Запорізьку область, що ставить перед облрадою питання призначення депутата від Слуги на керівну посаду. При цьому так розхвалює  кандидата, ніби знайомий і працював з ним пів життя. І організатор, і творчий підхід, і провідна лікарня. Особливо сподобалось совкове: «Відрізняється впевненістю  у правильному обранні шляхів виконання поставлених завдань». Мабуть не траба пояснювати що це означає. Чи отримати 62 млн. і не виплатити зарплат і є тим «правильним шляхом виконання поставлених завдань»? І хто цікаво таке завдання поставив?

лист Малашко до Жук щодо Пасєвіна

 

А виконавцем цього листа стала Вікторія Клименко, зняття  і притягнення до відповідальності якої довго домагались запоріжці. І яка з черговим сбу-шником знов спливла в тому ж кріслі.https://xn—80ane0bfp.zp.ua/2017/02/oberezhno-konflikt-interesiv-vidomosti-vneseno-do-yerdr/  Яка ще  і роботі в ОДА приділяла лише 35%  свого часу. https://xn—80ane0bfp.zp.ua/2017/02/de-obidav-gorobec/

 

Як так виходить, що представники одного і того ж органу з одного боку є грозою рашистів та карою для злодіїв та мостів. А з іншого на публічних посадах викликають стільки критики?

Далі це питання швиденько пройшло через  вже знайому  Постійну комісію з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації Запорізької обласної ради В’ячеслава Колєснікова. Що є  штатним помічником Владислава Куценко.  Комісію, яка погодила і всі спірні попередні призначення. Комісія, що в невідомому складі (оскільки протоколи так і не оприлюднюються в порушенян ст.15 ЗУ Про доступ до публічної іфнормації) засідає, благословляючи більшість одноособових рішень керівництва, делегування від ради відповідних повноважень яким  не було.

За сталою традицією, через карусель  повноважень,  Розпорядження підписує заступник голови ради. Цього разу Геннадій Фукс. Мабуть щоб уникнути критики у конфлікті інтересів.)

розпорядження фукса - призначення пасєвіна

Підписує, ігноруючи  той факт, що у травні 2023 року Пологівським райвідділом поліції відкрито кримінальне провадження відносно службових осіб «Токмацької багатопрофільної лікарні» за виявленими Прокуратурою фактами грубих порушень законодавства про працю в частині виплати заробітньої плати її працівникам.

vityag-ierdr-tokmak-likarnya

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Як проігнорував його представник СБУ Юрій Малашко. Хтось нагадає навіщо  знов в Запорізькій області призначено на публічну посаду сбу-шника?

Звісно, вина людини не  визнана до рішення суду. Але в цивілізованих країнах прийнято на час розслідування відстороняти фігурантів. а взагалі, вони самі ідуть з посад  в рамках політичної відповідальності. Але то в країнах з відповідальною владою. В Україні ж поки що дії схема заробітку корупціонерів на відстороненні. Накрав-відкупився- виграв суд- не працював- отримав кошти платників податків. Тих, кого обідрав. Ну казка ж.

І якщо ця схема вже ні для кого не секрет, то навіщо призначати за таких умов фігуранта геть не зрозуміло. Це ж цілеспрямовано вставляти його у схему.

При цьому повідомляється, що МОЗ чомусь  ставить питання про передачу до державної власності  майнового комплексу  комунального Бюро ЗОР.

 

А ми ставимо питання  законності та доцільності такого призначення. Як до голови Запорізької ОВА пана Малашко, так і до заступника голови  Запорізької облради Геннадія Фукса.

Звідки пан Малашко взяв цю кандидатуру? На підставі яких документів та фактів  написано характеристику кандидату на посаду? Які інші кандидатури були і джерело їх отримання?  Чому замість підписати відповідне Розпорядження про призначення керівника комунальної установи, він  ініціює незаконне призначення недіючою  радою?

Оскільки, на час воєнного стану повноваження призначення керівників об’єктів комунальної власності ЗОР перейшла до голови ОВА. Тим більше, в умовах непрацюючої ради, коли відсутня можливість дотримання законної процедури колегіального органу.  Юридичний відділ ОВА цього не знає? Чи не візував цей лист?

Тож, така наполеглива  кадрова гра в 4 руки може свідчити про те, що в ОВА та обласній раді  існує стійка група осіб, які всупереч  інтересам області, в умовах перевищення повноважень/використання повноважень (кожному своє) розпоряджаються комунальною власністю Запорізької обласної ради. І якщо раніше можна було казати про розрізнені особи, які тягли на себе хто що міг. То наполегливість та узгодженість дії  на продовження висвітленого після  оприлюднення недоліків, може свідчити про сталість  нагативних процесів.

А також ставимо  чергове питання правоохоронцям: де результати розслідувань? Де підозри та судові процедури? Де  реальний захист майна  і бюджету громад?

Висновків не буде. Вони очевидні.

 

 

Оставить комментарий

  

  

  


× один = 8

Вы можете использовать эти HTML-тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>