Дослідження відповідності заходів обласних Програм цілям Стратегій регіонального розвитку дозволило порівняти ефективність та результативність використання бюджетних коштів, відкритості, прозорості та підзвітності в 9 областях України. Комплексні висновки з рекомендаціями тут:
Висновок_Дніпро_спорт_2020.docx_Висновок_Запоріжжя_спорт_2020
! Висновок_Львів_спорт_2020-ост
Висновок_Полтава_спорт_2020
Висновок_Суми_спорт_2020
! Висновок_Тернопіль_спорт_2020_ост
! 2_Висновок_Харків_спорт_2020
Висновок_Херсон_спорт_2020
! Висновок_Хмельницький_спорт_2020
Загальним висновком виявилось встановлення низького рівня відкритості, прозорості та підзвітності. Що може стати серйозною перешкодою до ефективного використання коштів на відновлення України.
Більше інформації на нашому Youtube-каналі — https://www.youtube.com/watch?v=uTM__Vw3hr8&t=607s
Статтю розроблено ГО «Народний Захист» в рамках проекту, який виконує Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) за підтримки МЗС Королівства Норвегії.
Проєкт ГО «Народний Захист»- «Стратегічний роз-ПИЛ».
Думка та позиції, висловлені у цьому відео не обов’язково відображають позицію МЗС Королівства Норвегії та Інституту висвітлення війни та миру (IWPR).
Оставить комментарий