Логин

Март 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев   Апр »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
180х68 YOUCONTROL
transparency_ua-01
ЦЕДЕМ
47887_original
banner_PRAVO-Z_180x68
banner_ZMINA_180x68
banner_UNCPD_180x68
banner_GURT_180x68
banner_GROM-PROS_180x68

Наша кнопка

Разместите нашу кнопку
у себя на сайте

Народная защита
Размер кнопки - 180x68px

код кнопки:
<a href="http://захист.zp.ua" > title="Народная защита" target="_blank"> <img src= "http://xn--80ane0bfp.zp.ua/wp-content/uploads/2012/03/nz-banner_180x68.gif" /></a>

В Запорізькій області вже півроку не можуть притягнути особу до відповідальності за виявлений конфлікт інтересів

ГО «Народний Захист» в рамках проекту «Інтереси НЕ для преси» виявила ознаки конфлікту інтересів в діях Марковської Ірини Олександрівни, колишньої депутатки, по сумісництву секретарки Сонячної сільської ради Запорізького району, нині: директорки Комунальної установи «Центр культури і дозвілля, сім’ї, молоді, спорту та туризму» Широківської об’єднаної громади та діюча депутатка цієї ОТГ від селища Сонячне, що біля Осіпка.
У липні 2017 року ГО «Народний захист» направила до Управлінням захисту економіки, серед іншого, інформацію про виявлений під час проекту неповідомлений конфлікт інтересів (ст. 172-7 КУпАП) з наступною преамбулою:
На останній сесії Сонячної с/р, перед об’єднанням в Широківськую ОТГ, пунктом № 2 до порядку денного було внесено питання щодо Преміювання працівників виконкому з формулювання – за перевиконання бюджету. Саме секретар І. О. Марковська озвучила пропозицію виділити максимально допустимий розмір премії – 5 окладів, взяла активну участь в обговоренні, а згодом проголосувала, в тому числі і за себе, що прямо заборонено антикорупційним законодавством України.
У жовтні місяці протоколи надійшли до Ленінського районного суду м. Запоріжжя та була розподілена до судді Ісакова Дмитра Олександровича (каб. 16), який приїхав у Запоріжжя працювати з Торезького міського суду Донецької області.
Два місяці пані Марковська, судячи з матеріалів справи, не отримувала судові повістки: на 26.10.2017 р. та 15.11.2017 р., на судові виклики не з’являлася. Через це 15 листопаду 2017 суддя Д.О. Ісаков постановив піддати її приводу в судове засідання на 7 грудня ( http://reyestr.court.gov.ua/Review/70906199). На призначене 11 грудня наступне судове засідання Марковська знов не з’явилась: електронним зв`язком надійшло клопотання від її захисника, по сумісництву сина, про відкладення розгляду справи, в якому зазначено, що з`явитись до суду вона не може за станом здоров`я — саме 11 грудня проходить обстеження у Комунальному закладі «Запорізький центр первинної медико-санітарної допомоги» Запорізької міської ради. В якому саме не уточнено… але ж прописана пані Марковська у Запорізькому районі! Тому строк розгляду справи було тимчасово зупинено (http://reyestr.court.gov.ua/Review/71040327).
В середині грудня нам вдалося з’ясувати, що одне судове засідання таки було провеледено. На ньому давали свідчення 2 колишніх депутати Хижняк Г.В. та Правдюк О.П.(зараз секретар Широківської ОТГ). Вони стверджували, що чітко чули як секретар І.О.Марковська повідомляла про наявний у неї конфлікт інтересів; і взагалі вона не голосувала…тобто її обмовляють. А що ж робити з протоколами та рішеннями сільради, в яких все навпаки? Та то не догледіли…І ось тут можна було би визнати пані Марковську невинуватою, але серед доказів ГО «Народний захист» надіслала аудіо запис сесії. Прослухавши її, присутні ніяких повідомлень про КІ не почули. Але суддя Ісаков чомусь засумнівався у правдивості запису і прокурором тоді було запропоновано допитати інших свідків на підтвердження запису.
І ось тут розпочинається саме цікаве… з грудня 2017 р. на призначені засідання колишня секретар Марковська регулярно не з’являється: вона постійно або хворіє, що не заважає їй відвідувати сесії та інші заходи (бо вона депутат Широківської ОТГ), або виїжджає у однодневне відрядження саме в день засідання. Але, коли таки з’являється до суду, то виявляється зайнятий вже суддя Д.О. Ісаков… і засідання переносяться на наступний місяць, і це, на нашу думку, сильно нагадує умисне затягування розгляду.
А нещодавно взагалі «випадково забули повідомити прокурора» про призначене судове засідання. Всі були у зборі, нас не чекали, але ми, завдяки відкритому реєстру «Судова влада України» (про стан розгляду справ https://court.gov.ua/fair), неочікувано для всіх потрапили до суду.
Отже, призначення судових засідань та їх перенесення триває. Ні про які розумні строки розгляду справи мова не йде, а зі слів судді Ісакова ми в нього не ОДНІ…
Можливо керівництву Ленінського районного суду м. Запоріжжя слід направляти до вищезгаданого судді менше справ до розгляду, бо ж він не справляється з тими, що є. А можливо і цю справу передати іншому судді для оперативного її розгляду. Ми не маємо права пропонувати суду механізми додержання законодавства, але маємо право офіційно повідомити голову суду про порушення строків розгляду справи і дивний її перебіг, що ми і зробили.
ГО «Народний Захист» листом звернувся до голови суду з проханням сприяти забезпеченню дотриманню встановлених законодавством строків при розгляді справ цієї категорії.
Ленінський суд_голові_КІ

У відповідь ми отримали опис перебігу подій і повідомлення загальновідомої норми що вплив на суддів в будь-який спосіб забороняється. Але ж ми не про вплив писали.

InkedЛенінський суд_відповідь_LI
Ленінський суд_відповідь 2

Натомість ми все ж таки переймаємось здоров’ям пана судді. Ну, не береже себе зовсім суддя Д. О. Ісаков: постійно палить на вулиці перед судом, практично кожні 20 хв. А можливо якщо би кинув, одразу з’явився би час на те, щоб підтягнути «хвости»?
А якщо серйозно, то притягнення до відповідальності за порушення антикорупційного законодавства належить до повноважень державних органів влади. І дивує коли отриману від громадськості допомогу у запобіганні корупції гальмують самі ці органи. В даному випадку це стосується судової гілки влади.

Ситченко Діна

суддя курить

Оставить комментарий

  

  

  


пять × = 20

Вы можете использовать эти HTML-тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>