Логин

Август 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июл   Сен »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
180х68 YOUCONTROL
transparency_ua-01
ЦЕДЕМ
47887_original
banner_PRAVO-Z_180x68
banner_ZMINA_180x68
banner_UNCPD_180x68
banner_GURT_180x68
banner_GROM-PROS_180x68

Наша кнопка

Разместите нашу кнопку
у себя на сайте

Народная защита
Размер кнопки - 180x68px

код кнопки:
<a href="http://захист.zp.ua" > title="Народная защита" target="_blank"> <img src= "http://xn--80ane0bfp.zp.ua/wp-content/uploads/2012/03/nz-banner_180x68.gif" /></a>

Податкова інформує!

Що робити, якщо реєстрація податкової накладної зупинена?

Телефонуйте на гарячу лінію фіскальної служби у Запорізькій області

 

У Головному управлінні ДФС у Запорізькій області відкрито «гарячу лінію» з роз’яснення механізмів роботи системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ.

Фахівці служби щоденно надають консультації платникам з питань зупинення реєстрації податкових накладних і розрахунків коригування в Єдиному реєстрі, формування податкового кредиту з ПДВ, системи моніторингу відповідності податкових накладних/розрахунків коригування критеріям оцінки ступеня ризиків (СМКОР) та інших.

Телефонна лінія працює кожного робочого дня з 11-00 до 13-00 за номерами:

(061) 219-05-54,

(061) 219-05-20.

Юліана Козаченко: «Завдяки своєчасній сплаті за землю місцеві бюджети поповнились майже на 600 мільйонів»

 

До бюджетів громад Запорізької області з початку року надійшло 596,7 мільйона гривень плати за землю. В. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко зауважила, що у цьому році бюджети отримали на 88,5 мільйона більше, ніж торік, а фактичне виконання плану семи місяців 2017 року склало 120 відсотків, додатково сплачено 101,3 мільйона.

Більшу частину надходжень забезпечили юридичні особи, яких сьогодні у регіоні налічується майже 9,4 тисячі. Вони перерахували до казни понад півмільярда гривень, що на 70 мільйонів випереджає рівень 2016 року. Згідно з деклараціями підприємств усього до кінця року очікується близько 920 мільйонів гривень плати, що більше, ніж минулого року на 38 мільйонів.

Громадяни-землевласники та фізичні особи-підприємці сплатили 91,6 мільйона. Від цієї категорії платників податків відрахування зросли на 18,5 мільйона до рівня 2016 року та на 9 мільйонів – від прогнозів на поточний рік.

Найбільші суми перерахували фізичні та юридичні особи, які обліковуються в Запорізькій ОДПІ – 264,5 мільйона, Енергодарській – 77,4 мільйона, Мелітопольській – 75 мільйонів, Токмацькій – 52,5 мільйона, Пологівській –51,6 мільйона, Бердянській – 49 мільйонів та Вільнянській ОДПІ – 26,6 мільйона.

Юліана Козаченко: «Запорізькі роботодавці направили понад 3 мільярди гривень на соціальне забезпечення»

 

3 мільярди 41 мільйон гривень – така сума ЄСВ надійшла до соціальних фондів від роботодавців Запорізького регіону (без великих платників, які обслуговуються в Запорізькому управлінні ОВПП ДФС). Як повідомила в. о. начальника Головного управління ДФС у Запорізькій області Юліана Козаченко, надходження перевищили прогнозні на 307 мільйонів, а показники минулого року – на 930 мільйонів.

Завдяки зростанню рівня зарплат, залученню до оподаткування тіньових доходів і легалізації робочих місць бюджет отримує додаткові суми єдиного соціального внеску.

– За статистичними даними середньомісячна заробітна плата у нашому регіоні підвищилася до 6,3 тисячі гривень, а щомісячний фонд оплати праці склав понад 1,9 мільярда, що на 613 мільйонів або на 47 відсотків більше, ніж у минулому році. Сьогодні 93,6 тисячі роботодавців сплачують ЄСВ, серед яких більша частина фізичні особи-підприємці – 89 тисяч, які працюють у різних галузях економіки та забезпечують запоріжців робочими місцями, – повідомила Юліана Козаченко.

У розрізі територій лідерами з надходжень залишаються м. Запоріжжя, де перераховано більш ніж 1,6 мільярда, м. Енергодар – 320 мільйонів, м. Мелітополь та район – понад 280 мільйонів, м. Бердянськ та район – 194 мільйони, страхувальники Василівського району направили 64 мільйони, Вільнянського – 62 мільйони, Токмацького – 59,4 мільйона, Пологівського – 52,5 мільйона та Запорізького районів – близько 49 мільйонів.

Серед працівників фіскальної служби Запорізької області проведено понад тисячу антикорупційних заходів

 

В умовах реформування податкової системи профілактика корупції залишається пріоритетним напрямом діяльності ДФС. Одним із механізмів запобігання правопорушень є перевірка кандидатів на посади до фіскальної служби області. Лише з початку року співробітники управління внутрішньої безпеки Головного управління ДФС у Запорізькій області перевірили 385 осіб, які працевлаштовувались в органи ДФС.

Також серед податківців регулярно проводиться роз’яснювальна робота на антикорупційну тематику – за сім місяців у колективах служби організовано понад 740 бесід та лекцій.

Крім того, фахівці управління здійснили 39 службових перевірок на предмет дотримання посадовцями ДФС законодавства під час виконання службових обов’язків.

Стосовно працівників органів ДФС у Запорізькій області правоохоронними органами зареєстровано 12 кримінальних проваджень, 8 з яких – за матеріалами управління внутрішньої безпеки, у тому числі, за ознаками злочинів, передбачених ст. 358, 364, 366, 367, 368 Кримінального кодексу України.

Нагадаємо, про факти неправомірних дій або бездіяльності, можливих корупційних правопорушень у сфері службової діяльності з боку посадових осіб структурних підрозділів ДФС та її територіальних органів можна повідомляти на сервіс «Пульс» Державної фіскальної служби України, який працює цілодобово. Номер телефону Контакт-центру ДФС: 0800-501-007 (обрати на інтерактивному голосовому автовідповідачі напрямок «4″).

 

Запорізькі імпортери підакцизної продукції перерахували до бюджету майже 13 мільйонів

 

У січні-липні 2017 року до державного бюджету надійшло 12,8 мільйона гривень з ввезених в Україну підакцизних товарів. Це вдвічі більше ніж прогнозувалося. Порівняно з минулорічними показниками у поточному році надходження від імпортерів зросли у 2,7 рази. Передусім, це зумовлено збільшенням як поставок алкогольних напоїв, так і підвищенням ставок акцизного податку.

Зокрема, у липні до держбюджету перераховано 1,7 мільйона, додатково до казни спрямовано 2,7 відсотка від запланованої суми.

Станом на 1 серпня у Запорізькій області продаж алкогольних напоїв та тютюнових виробів здійснюють понад 3,3 тисячі суб’єктів господарювання.

Нагадаємо, податок із ввезених на митну територію України підакцизних товарів (продукції) сплачується платниками податку до або в день подання митної декларації. Суми податку платники визначають самостійно, виходячи з об’єктів оподаткування, бази оподаткування та ставок. Податок обчислюється у національній валюті за курсом, встановленим Національним банком України у день митного декларування.

 

Скасовано подання довідки про проведення декларування валютних цінностей, доходів та майна

 

Згідно змін, передбачених наказом Міністерства фінансів України від 24.05.2017 №524, які набрали чинності 21 липня 2017 року Довідка про проведення декларування валютних цінностей, доходів та майна, що належать резиденту України і знаходяться за її межами, що була затверджена наказом Міністерства фінансів України від 25 грудня 1995 р. №207, втратила чинність та вже не потрібна для прийняття до митного оформлення експортно-імпортних вантажів, проведення банківських операцій з валютними цінностями уповноваженими банками України, а також здійснення інших видів зовнішньоекономічної діяльності.

У той же час продовжує діяти вимога стосовно надання інформації щодо декларування валютних цінностей, доходів та майна суб’єктами підприємницької діяльності Національному банку України та контролюючим органам за місцем знаходження таких суб’єктів.

 

Юристи фіскальної служби Запорізької області виграли у судах 208 мільйонів на користь держави

 

За сім місяців поточного року юристи фіскальної служби Запорізької області виграли у судах 580 справ на суму 208 мільйонів гривень. Це складає 76,5 відсотка від загальної кількості та 68,4 відсотка – від сум позовів. На користь платників винесено 178 рішень на суму 96 мільйонів.

Усього на даний час у судових органах різних інстанцій знаходиться майже 2,5 тисячі матеріалів, де однієї зі сторін виступає ДФС. Як свідчить практика, у випадках, коли фіскальна служба позивається до платників, на користь останніх приймається, приблизно, лише два відсотки. Так, з початку року судді підтримали позицію юристів у 459 справах на суму майже 114 мільйонів, і лише у 9 ухвалах із сумами 19,3 мільйона прийняті аргументи суб’єктів господарювання.

У досудовому порядку платники мають можливість застосувати процедуру адміністративного оскарження. За сім місяців до Головного управління ДФС у Запорізькій області надійшла 71 скарга щодо 108 податкових повідомлень-рішень, вимог про сплату боргу з єдиного соціального внеску, рішень про застосування штрафних санкцій та нарахування пені з ЄСВ. За результатами їх розгляду скасовано повністю або частково 50 податкових повідомлень-рішень. На рівні ДФС України із 290 матеріалів апеляції скасовано 26.

Зупинка реєстрації податкових накладних з ПДВ: фіскальна служба Запорізької області надає роз’яснення платникам

 

З моменту запровадження електронної системи управління ризиками при адмініструванні ПДВ, зокрема, під час зупинення реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі, у запорізьких платників податків може виникати потреба у додатковій інформації або відповідях на конкретні запитання щодо подальших дій.

Для надання інформаційної підтримки представникам бізнесу у податкових інспекціях області регулярно проводяться роз’яснювальні заходи, у тому числі, тематичні семінари, круглі столи та зустрічі. Крім того, для оперативного реагування на запити суб’єктів господарювання при кожному Центрі обслуговування платників (ЦОП) визначені відповідальні особи з числа співробітників інспекцій та відділень, які надають консультації.

Для зручності представників підприємств і підприємців отримати інформацію з питань електронного адміністрування ПДВ можна й у телефонному режимі – у кожному ЦОПі є номери телефонів, за якими фахівці служби щоденно, упродовж усього робочого дня, консультують платників.

 

Інформація щодо створених телефонних ліній надання консультацій платникам з питань роботи системи електронного адміністрування ПДВ

 

№ з/п Назва ЦОП Код регіону, номер телефону
1 ЦОП Вільнянської ОДПІ (061) 212-40-29
2 ЦОП Вільнянського відділення Вільнянської ОДПІ (06143) 4-14-92
3 ЦОП Новомиколаївського відділення Вільнянської ОДПІ (06144) 9-15-25
4 ЦОП Пологівської ОДПІ (06165) 2-20-67
5 ЦОП Гуляйпільського відділення Пологівської ОДПІ (06145) 4-17-62
6 ЦОП Більмацького відділення Пологівської ОДПІ (06147) 2-27-53
7 ЦОП Оріхівського відділення Пологівської ОДПІ (06141) 4-31-13
8  Розівське відділення Пологівської ОДПІ (ЦНАП) (06162) 9-71-98
9  Бердянська ОДПІ (06153) 3-86-40
10 ЦОП Приморського відділення Бердянської ОДПІ (06137) 7-24-80
11 ЦОП Енергодарської ОДПІ (06139) 3-25-72
12 ЦОП Кам’янсько-Дніпровського відділення Енергодарської ОДПІ (06138) 2-40-05
13 ЦОП Великобілозерського відділення Енергодарської ОДПІ (06156) 2-00-64
14 ЦОП Запорізької ОДПІ (061)227-06-75
15 ЦОП відділення в Олександрівському районі м. Запоріжжя Запорізької ОДПІ (061) 212-44-86
16 ЦОП відділення у Комунарському районі м. Запоріжжя Запорізької ОДПІ (061) 287-04-49, (061) 96-01-60
17 ЦОП відділення у Заводському районі м. Запоріжжя Запорізької ОДПІ (0612) 35-19-43
18 ЦОП відділення у Хортицькому районі м. Запоріжжя Запорізької ОДПІ (061) 214-82-28
19 ЦОП відділення в Дніпровському районі м. Запоріжжя Запорізької ОДПІ  (061) 289-96-11
20 ЦОП відділення у Шевченківському районі м.Запоріжжя Запорізької ОДПІ (061) 720-42-34
21 ЦОП Мелітопольської ОДПІ (0619) 42-26-99
22 ЦОП Якимівського відділення Мелітопольської ОДПІ (06131) 9-10-76
23 ЦОП Веселівського відділення Мелітопольської ОДПІ (06136) 2-15-03
24 ЦОП Приазовського відділення Мелітопольської ОДПІ (06133) 2-33-19
25 ЦОП Токмацької ОДПІ (06178) 2-15-72
26 ЦОП Василівського відділення Токмацької ОДПІ (06175) 7-32-71
27 ЦОП Михайлівського відділення Токмацької ОДПІ (06132) 2-01-34
28 ЦОП Чернігівського відділення Токмацької ОДПІ (06140) 9-13-53

 

Власники запорізької нерухомості поповнили місцеві бюджети на 43,7 мільйона

 

За сім місяців 2017 року до місцевих бюджетів Запоріжжя та області надійшло 43,7 мільйона гривень податку на нерухоме майно. Рівень минулого року перевищено на 17,6 мільйона, а очікувану суму на поточний рік – майже вдвічі.

У розрізі податкових інспекцій, що адмініструють цей платіж, найбільший рівень сплати забезпечено у Запорізькій ОДПІ – 19,8 мільйона, у Мелітопольській ОДПІ – понад 10 мільйонів. Платники Бердянської ОДПІ спрямували 4,2 мільйона, Вільнянської – 3,8 мільйона, Токмацької – 2,5 мільйона, Пологівської – 2,3 мільйона, Енергодарської ОДПІ – майже 1 мільйон.

Більшу частину податку заплатили власники нерухомості – юридичні особи – 39,5 мільйона, що на 14,6 мільйона більше, ніж за аналогічний період минулого року. На Запоріжжі сьогодні понад 3,9 тисячі організацій та підприємств різних форм власності перераховують податок на нерухоме майно до місцевих скарбниць.

Фізичні особи за січень-липень поповнили бюджет на 4,2 мільйона, порівняно з 2016 роком надходження від них зросли на 3 мільйони. Водночас основні суми очікуються упродовж серпня, оскільки наприкінці поточного місяця спливає граничний термін сплати податку. У цьому році фіскальна служба направила 24,5 тисячі громадянам більш ніж 31 тисячу повідомлень-рішень майже на 22,9 мільйона.

Нагадаємо, громадяни, які володіють нерухомим майном, площа якої перевищує пільгову, можуть самостійно звернутися до податкової інспекції за місцем його розташування та звірити дані щодо об’єктів, площі житла, розміру ставки і нарахованої суми податку.

З особливостями сплати податку на нерухомість можна ознайомитися у презентації, яка розміщена на сайті фіскальної служби Запорізької області: http://zp.sfs.gov.ua/media-ark/news-ark/306252.html.

 

                                                                                                                                                 Сектор організації роботи

                                                                                                                                    Запорізької ОДПІ

ГУ ДФС у Запорізькій області

Оставить комментарий

  

  

  


9 + = тринадцать

Вы можете использовать эти HTML-тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>