Логин

Сентябрь 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг   Окт »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
180х68 YOUCONTROL
transparency_ua-01
ЦЕДЕМ
47887_original
banner_PRAVO-Z_180x68
banner_ZMINA_180x68
banner_UNCPD_180x68
banner_GURT_180x68
banner_GROM-PROS_180x68

Наша кнопка

Разместите нашу кнопку
у себя на сайте

Народная защита
Размер кнопки - 180x68px

код кнопки:
<a href="http://захист.zp.ua" > title="Народная защита" target="_blank"> <img src= "http://xn--80ane0bfp.zp.ua/wp-content/uploads/2012/03/nz-banner_180x68.gif" /></a>

Поради від Радника: практика розміщення додатка до річного плану

Журнал «Радник в сфері державних закупівель»  та майданчик «SmartTender.biz» презентували  нову рубрику порад від професіоналів сфери публічних закупівель. Наразі тема змін та новин у сфері публічних закупівель найактуальніша і звісно з повним введенням в дію нового Закону України «Про публічні закупівлі» у замовників та учасників виникає усе більше питань. У цей нелегкий та скрутний час вам стануть у нагоді поради від фахівців сфери публічних закупівель. Кожен тиждень ми будемо розбирати та надавати відповіді на найактуальніші питання які мають змогу задати передплатники Журналу «Радник в сфері державних закупівель» та авторизовані учасники майданчика «SmartTender.biz» у власному кабінеті.

Цього тижня розглянемо питання розміщення додатка до річного плану.

Для того щоб розмістити додаток до річного плану через електронний майданчик, на ньому необхідно попередньо зареєструватись. Після реєстрації замовник отримує свій логін та пароль і починає працювати у власному кабінеті.

Звертаємо вашу увагу! Провадити діяльність у сфері закупівель замовники повинні лише на авторизованих електронних майданчиках. Слідкувати за інформацію з даного питання можна самостійно на сайті https://prozorro.gov.ua/ в розділі «Майданчикам» та на сайті Мінекономрозвитку http://me.gov.ua в розділі «Діяльність», далі — розділ «Державні закупівлі», і далі переходимо в розділ «Комісія із забезпечення здійснення авторизації електронних майданчиків, підготовки рішень щодо їх підключення/відключення до/від електронної системи закупівель, усунення технічних збоїв в електронній системі закупівель».

Отже, далі ми проаналізуємо практику розміщення інформації про планування допорогових закупівель на прикладі одного з перших попередньо авторизованих майданчиків за всіма чотирма рівнями — SmartTender.biz.

Для початку звернемо увагу, що наказом Мінекономрозвитку № 490 від 22.03.2016 затверджено форми документів у сфері публічних закупівель (далі — Наказ № 490). Відповідно до пункту 2 Наказу № 490 встановлено, що Додаток до річного плану закупівель, до якого вносять інформацію про закупівлі, очікувана вартість яких не перевищує сум, зазначених в абзацах другому і третьому частини першої статті 2 Закону про публічні закупівлі, складають за формою річного плану закупівель шляхом заповнення відповідних полів в електронній системі закупівель.

Отже, що це означає на практиці? Якщо розглянути кабінет замовника на майданчику SmartTender.biz, то окремої кнопки для розміщення додатка річного плану ви не знайдете. Для того щоб створити додаток до річного плану, потрібно обрати «План закупівель». Для цього заходимо до свого кабінету й обираємо категорію «План закупівель».

Далі на консолі обираємо функцію «Додати план закупівель».

Наступний крок — це заповнення полів, що зазначені у формі, яка відкрилась перед замовником. Отже, замовник обирає «Тип процедури закупівлі» — «Допорогові закупівлі». Також у розділі «Примітки» радимо прописати, що це саме додаток до річного плану.

Адже технічно немає окремої функції для формування річного плану та окремо — для додатка до річного плану. Замовник зможе вказати на те, що закупівля допорогова через вибір у графі «Тип процедури закупівлі» — «Допорогові закупівлі» (передбачає проведення допорогової електронної закупівлі) або «Звіт про укладений договір» (передбачає укладення прямого договору, без використання електронної системи для відбору постачальника).

https://smarttender.biz/news-view?id=122

Оставить комментарий

  

  

  


+ шесть = 11

Вы можете использовать эти HTML-тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>