Логин

Март 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Фев   Апр »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
180х68 YOUCONTROL
transparency_ua-01
ЦЕДЕМ
47887_original
banner_PRAVO-Z_180x68
banner_ZMINA_180x68
banner_UNCPD_180x68
banner_GURT_180x68
banner_GROM-PROS_180x68

Наша кнопка

Разместите нашу кнопку
у себя на сайте

Народная защита
Размер кнопки - 180x68px

код кнопки:
<a href="http://захист.zp.ua" > title="Народная защита" target="_blank"> <img src= "http://xn--80ane0bfp.zp.ua/wp-content/uploads/2012/03/nz-banner_180x68.gif" /></a>

Що, якщо у вашого контрагента немає ліцензії

Ліцензія необхідна українським підприємцям в 30+ сферах бізнесу. Це встановлено Законом України «Про ліцензування видів господарської діяльності», а ведення бізнесу в цих сферах без ліцензії передбачає кримінальну відповідальність. У цій статті ми коротко пояснюємо, чим загрожує співпраця з контрагентом без ліцензії.

Бути законослухняним бізнесменом і вчасно отримувати та продовжувати ліцензії недостатньо. Ви можете постраждати через те, що закон порушує ваш контрагент.

Наслідки будуть навіть тоді, коли у контрагента, на момент укладення договорів, ліцензія є, але він «забув» її продовжити. Або подав заявку на продовження, але вона ще не вступила в силу.

Очевидні ризики в такому випадку:
1. отримати неякісний товар або послугу;
2. взагалі не отримати товар і втратити гроші або час;
3. стати учасником кримінального судочинства і «підмочити» репутацію, якщо діяльність контрагента завдасть великої шкоди державі або громадянам;
4. втратити можливість співпраці з великою компанією, яка використовує комплаєнс-процедури;
5. втратити можливість співпраці з міжнародним партнером.

Остання з перерахованих небезпек зневажливого ставлення до ліцензійного законодавства не явна, на перший погляд, але може коштувати вигідних контрактів, інвестицій і можливості працювати на міжнародних ринках. Тому що у великих компаній, особливо міжнародних, співпраця виключно з легальним бізнесом входить в список комплаєнс-вимог. І перевіряється ще до початку співпраці. Яка, в разі виявлених порушень, може і не розпочатися.

У західних компаніях такі порушення призводять до відчутних фінансових і репутаційних втрат: заборона проведення операцій по рахунках, адмінштрафи, санкції щодо посадових осіб, визнання недійсності економічних операцій. Якщо в країнах ЄС або Північній Америці підприємство намагається обійти закон, це відразу відбивається на його діяльності та репутації. Американські та британські компанії часто не ризикують працювати з українськими компаніями. Там передбачені жорсткі покарання для компаній, що не змогли запобігти незаконним діям своїх ділових партнерів.

Перевірка ліцензії онлайн в YouControl

Дані про ліцензії юридичних осіб надходять в систему з 24 реєстрів. Вони оновлюються разом з кожним пошуковим запитом, тому щойно перед вами на екрані з’являється досьє контрагента, ви можете дізнатися, які дозволи діяльність має компанія, їх серію і номер, термін дії.

Наприклад, переконатися в законності торгівлі лікарськими засобами. Проаналізувати надійність компанії-забудовника. Або перевірити наявність ліцензованого автотранспорту у компанії, адже пасажирські та вантажні перевезення передбачають різні ліцензії. Якщо дозвільні документи та інші параметри господарської діяльності в порядку, ви можете починати безпечну співпрацю.

https://youcontrol.com.ua/articles/shcho-yakshcho-u-vashoho-kontrahenta-nemaie-litsenziyi/

Оставить комментарий

  

  

  


7 − один =

Вы можете использовать эти HTML-тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>