Логин

Август 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июл   Сен »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
180х68 YOUCONTROL
transparency_ua-01
ЦЕДЕМ
47887_original
banner_PRAVO-Z_180x68
banner_ZMINA_180x68
banner_UNCPD_180x68
banner_GURT_180x68
banner_GROM-PROS_180x68

Наша кнопка

Разместите нашу кнопку
у себя на сайте

Народная защита
Размер кнопки - 180x68px

код кнопки:
<a href="http://захист.zp.ua" > title="Народная защита" target="_blank"> <img src= "http://xn--80ane0bfp.zp.ua/wp-content/uploads/2012/03/nz-banner_180x68.gif" /></a>

Тяжка праця ДБР

Продовження дослідження нами діяльності Териториального управління ДБР, розташованого в м.Мелітополь, дія якого поширюється на Автономну Республіку Крим, Запорізьку, Херсонську області, місто Севастополь, розпочалося неочікувано з дивини.

Як ми нещодавно повідомляли під час дослідження витрат депутатських фондів депутатами Запорізької обласної ради, бюджетні кошти привели нас у Бердянськ. Де майже 3 млн.грн. було Управлінням ЖКГ виконкому Бердянської міської ради з ознаками змови віддано в одні руки ТОВ Бердянськбудтресту з орбіти нардепа Олександра Пономарьова. Додатково виявлені факти невиконаних і оплачених робіт лягли в основу повідомлення про злочин, відкриття за рішенням слідчого судді кримінального провадження і розслідування.

http://xn—80ane0bfp.zp.ua/2019/05/chorni-diri-berdyanska/

Це чудово,- скажете ви. Але до чого тут ДБР? І будете праві. Ми, направляючи заяву до слідчого управління ГУ НП в Запорізькій області думали так само.
І яке ж було наше здивування отримати нещодавно лист від ДБР (???) з відповіддю ніби то на якесь наше звернення до ДБР по Бердянському кейсу. В ньому нам роз’яснюють що ймовірні злочини Бердянської міської ради не відносяться до підслідності ДБР. (????)

Оскільки ми ніяких звернень до ДБР з приводу бердянського кейсу не відправляли, ми вирішили поцікавитись у ДБР текстом нашого міфічного звернення, і взагалі його наявністю. Як і очікувалось, у відповідь на наш запит, ТУ ДБР ніякого нашого листа не надав. А перенаправив наш запит чомусь до ГУ НП в Запорізькій області. (????)
Відповідь на запит_ДБР

При тому, що на сьогодні розслідуванням займаються бердянські слідчі. Які телефоном тиждень тому повідомили нам що направляючи їм справу на розслідування, насправді їм було надано лише 3 аркуші: рішення слідчого судді про внесення СУ ГУ НП в Запорізькій області відомостей за нашою заявою до ЄРДР, витяг з ЄРДР і супровідний лист. Тобто, вони взагалі не знають про що мова, бо навіть заяви нашої не отримали. Про додані докази і мови немає.

Цікаво, звісно, відслідковувати шлях ймовірного чергового «зливу» справи .
Але до чого тут ДБР? Хто, як і для чого направляв до ТУ ДБР нашу заяву слідчому управлінню? На якій підставі вона пройшла реєстрацію в ТУ ДБР при відсутності самого документу? І чому ТУ ДБР відповідає на звернення, якого в нього немає?

Тим більше цікаво, що нещодавно те ж ТУ ДБР отримало заяву з документальними доказами про злочин обласного слідчого і наглядаючого прокурора того ж рівня про невиконання ними рішення суду і фальшування документів і матеріалів справи. І що ж було зроблено? А заяву про злочин було просто слідчим Булашевим Р.Л. перенаправлено до прокуратури області, ніби то «за належністю». При цьому завнику слідчий ТУ ДБР роз’яснив, що вони не можуть займатись справами, що не віднесено до їх підслідності.(????) Невже в ТУ ДБР не знайомі зі ст.216 КПК України і функціоналом прокуратури?

Яке ж було здивування заявника, коли слідча суддя Колодіна Любов Володимирівна також відмовила без посилання на законодавчі акти. Використовуючи в т.ч. і аргументацію з листа і роз’яснення ТУ ДБР. Суддя Апеляційної інстанції, не дивлячись на аргументацію порушення прав і наведені прецеденти, відмовилась навіть відкривати провадження. І дивним чином, саме ця суддя, як і її чоловік, були адвокатами у цій самій справі.

Круговерть свавілля нібито завершила свій рух по колу, але…… після цього прокуратура Запорізької області повідомляє заявнику, що «помилково направлену до них заяву» вони повернули до ТУ ДБР.

Тобто, після цього, ТУ ДБР мала б все ж таки розглянути заяву про злочин і внести відомості до ЄРДР, направивши витяг заявнику. І лист заявник таки отримав. Але знов від прокуратури області.(???) В ньому за підписом Семенюк Олексія Валерійовича повідомлялось що заява розглянута і відомості до ЄРДР вноситись не будуть.

Людина, хоч трішечки обізнана з докуметообігом може з глузду з’їхати, намагаючись зрозуміти цей кульбіт. Бо так вишукано ТУ ДБР разом з прокуратурою Запорізької області в чотири руки покривали дії, що мають ознаки злочинів правоохоронців, які вони(нові відреформовані структури) мали б знаходити самі і розпочинати провадження.

Дослідивши місце в структурі прокуратури області Семенюк Олексія Валерійовича, з’ясувалось що він займає одночасно дві посади:
1) начальник відділу нагляду за додержанням законів органами, які ведуть боротьбу з організованою злочинністю;
2) в.о. начальника відділу організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням, яке здійснюється слідчими територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Мелітополі, що поширює свою діяльність на Запорізьку область.

https://zap.gp.gov.ua/ua/structure.html

Дуже зручна позиція для самоконтролю. Можна легко однією рукою віддаючи команди наглядовим прокурорам, іншою рукою допомагати їм уникати відповідальності, контролюючи ДБР.

Тобто, коли нам знов будуть розповідати про перезавантаження співробітників ТУ ДБР і прокурорів Запорізької обласної прокуратури, ми будемо цьому вірити. Бо так наполегливо ганяти повітря, уникаючи вчинення законних дій, ще треба повчитись. Причому стосується це, як ми з’ясували, як відкритих проваджень, так і ухилення від їх початку. нажаль.

Проблемним для будь-якої людини , яка не мешкає в м.Мелітополь, притягти до відповідальності недоброчесного правоохоронця, суддю чи топ-чиновника. Бо автоматичного виконання ст.214 КПУ України цією структурою не спостерігається. А до суду не наїздишся. Конференц-зв’язок із Мелітопольським судом жахливий, через що не можливо розчути жодного слова з мелітопольської судової зали. Найсильніші громадські монітори знаходяться в обласних центрах. Тож і з послабленим громадським контролем новому органу поталанило. За всіма показниками розташування в м.Мелітополь найсильнішого удару нанесло по інтересам і правам саме громадян. А для ТУ ДБР розташування в одному з найкорумпованіших міст в області є комфортним.

Чи не на часі вже змінити цю ситуацію, перенесши ТУ ДБР в м.Запоріжжя, поближче до найбільших порушників і громадського контролю?

Оставить комментарий

  

  

  


− четыре = 3

Вы можете использовать эти HTML-тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>