Логин

Июль 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн   Авг »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
180х68 YOUCONTROL
transparency_ua-01
ЦЕДЕМ
47887_original
banner_PRAVO-Z_180x68
banner_ZMINA_180x68
banner_UNCPD_180x68
banner_GURT_180x68
banner_GROM-PROS_180x68

Наша кнопка

Разместите нашу кнопку
у себя на сайте

Народная защита
Размер кнопки - 180x68px

код кнопки:
<a href="http://захист.zp.ua" > title="Народная защита" target="_blank"> <img src= "http://xn--80ane0bfp.zp.ua/wp-content/uploads/2012/03/nz-banner_180x68.gif" /></a>

Чому течуть бюджетні кошти до Готелю Україна

Досліджуючи витрачання депутатських фондів депутатами Запорізької обласної ради, ми звернули увагу на недотримання вимог законодавства про публічні закупівлі відповідальними особами КП «Готель Україна» ЗОР. Що виражається у неоприлюдненні договорів в системі ПрозоРРо. А також про системність направлення окремою фракцією коштів, що мають іти на невідкладні цілі, на фінансову підтримку копунального ПІДПРИЄМСТВА. Яке не тільки має можливість і відповідальність самостійно забезпечувати себе, а ще і перераховувати відсоток до бюджету області.

Так депутати Укропу діють ефективно і узгоджено, направляючи цілеспрямовано кошти своїх депутатських фондів на КП Готель Україна ЗОР. Наприклад, половину свого депутатського фонду (350 тис.грн.) направив на проведення ремонту системи водопостачання та каналізації в КП Готель Україна ЗОР депутат від Укропу Зотов Дмитро Іванович.

Ще 350 тис.грн. ним направлено на проведення ремонту мереж електропостачання цього ж готелю готелю. А депутат від Укропу Ільїн Олег Володимирович і взагалі направив весь свій депутатський фонд (700 тис.грн.) на проведення ремонту системи опалення цього ж готелю. Загалом майже 1,5 млн. грн. І в звіті облради всі їх перераховано виконавцям.

При цьому, у системі ПрозоРРО всі ці закупівлі знайти не вдалося. Як і отримати документи за цими закупівлями від КП Готель Україна ЗОР. Не бажають відкривати вони нам свої таємниці. Гроші люблять тишу. І ніяке право на доступ до публічної інформації не має цьому завадити. Показовий і неприємний момент для політичної сили, яка позиціонувала себе як «нові обличчя» і доброчесні особи. Проте не так сталося як бажалося. Відкритість виявилась не найсильнішим місцем нової політсили.

Водночас, у нас виникло ряд запитань. Перше з яких: чому сюди?
Відповідь міститься у списках кандидатів в депутати обласної ради від партії Укроп в 2015 році. Де ми бачимо особу з такими ж даними. https://elections.rbc.ua/rus/result-region/zaporozhye_region/oblrada/46

Тобто, виходить що депутати від партії Укроп, накшталт «старих облич» розставляють свої кадри на бюджетне фінансування. А потім накачують це КП додатковими коштами.

Гарно, звісно, що депутати так опікуються власністю громади, якби не одне але. І систему електропостачання, і систему опалення остаточно було в 2015 році виведено зі строю «антикризовими» діями екс-голови депутатської комісії з питань бюджету облради Володимира Черленюха, який вирішив суміщати дві посади: голови бюджетної комісії облради і в.о. директора Готелю Україна. Більш того, облрада вже виділяла кошти на встановлення електричного опалення і в готелі під час його керівництва цим КП. Геніальна задумка керівництва облради з призначенням саме в.о. дорого обійшлася громаді області. Оскільки призначення в.о. не тільки не проводиться через сесію (призначається головою облради одноособово), а і призначений не несе відповідальності за свої дії. Та і новий склад облради не вчинив жодних дій для стягнення збитків нанесених громаді таким керівництвом. Пройшло 3 роки, а ми ще і досі відновлюємо коштом громади «ефективне» керівництво окремих осіб.

Після виборів 2015 Черленюх Володимир Васильович зник з публічного обрію. Згідно даним аналітичної платформи Уoucontrol, особа з такими ж даними на сьогодні очолює не тільки обласний осередок політичної партії СПУ, а і ПП «НОБЕЛЬ» / 34517758. А також співзасновником і бенефіціаром ТОВ БО «УКРГІДРОСПЕЦБУД» / 35764563, ТОВ «ТДК «АЛАНА» / 35105711 та ТОВ «ДНІПРОВСЬКА ЛІНІЯ» / 32474678. Разом з ним у засновниках значаться: РИБЕНОК ЮРІЙ АНАТОЛІЙОВИЧ, статутний внесок- 12 600,00 грн. (30%); ЛЕВЧИШЕН ІГОР МИКОЛАЙОВИЧ, статутний внесок- 12 600,00 грн. (30%); САПРОНОВА ОЛЬГА ДМИТРІВНА .
Тож знайти його осоливого труда не складає.

Не менш цікавим є і вже звичне запитання: а де кошти самого КП? Це ж не установа на утриманні бюджету. Це підприємство, яке має своїм коштом забезпечувати свою дієздатність. Бо напередодні призначенні цього директора, КП Готель Україна було виведено в прибутковість. То де власні кошти КП? Це питання потребує доаткового дослідження. А ось фінансовий стан директора чимось нагадує декларацію іншого укропівця- Михайла Просола (Непрацюючий кандидат, що через суд оголосив своє підприємство банкрутом, має заощадження у мільйон грн.)

Данні в аналітичній платформі Уoucontrol дають посилання нам і на декларацію директора КП Готель Україна пана Приладишева. Цікавим є один момент: при доходах від підприємницької діяльності та від керівництва КП менш ніж у 30 тис.грн., договорі лізингу і старанькому ВАЗі, він має півмільйони грн. готівкою. І майже 100 тис. готівки декларує дружина- співробітник юстиції.

Що ж стосується недотримання законодавства під час здійснення державних закупівель в КП Готель Україна, то ми направили лист із описом виявлених порушень до Запорізької обласної ради. Через 3 дні після отримання нашого листа договори було оприлюднено, головному бухгалтеру Іващенко Н.А. оголошено догану, директора КП В.Приладешеву попереджено про його персональну відповідальність за дотримання законодавства комунальним підприємством.

Слайд2

Оставить комментарий

  

  

  


семь × 5 =

Вы можете использовать эти HTML-тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>