З відрядженням працівників СБУ на керівні посади регіональної виконавчої влади Запорізька область вперше зіткнулась восени 2015 року, коли на посаду першого заступника голови, а надалі і голови Запорізької ОДА Указом Президента було призначено діючого генерала СБУ Костянтина Бриля. Однозначного сприйняття цього явища серед громадськості не було. Хтось зрадів, сподіваючись на додатковий рівень захищеності прифронтового регіону.
Полный текст — «Завдання «таємного агента», або що будує в області екс-слуга двух господ.»





















