Логин

Июль 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июн   Авг »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
180х68 YOUCONTROL
transparency_ua-01
ЦЕДЕМ
47887_original
banner_PRAVO-Z_180x68
banner_ZMINA_180x68
banner_UNCPD_180x68
banner_GURT_180x68
banner_GROM-PROS_180x68

Наша кнопка

Разместите нашу кнопку
у себя на сайте

Народная защита
Размер кнопки - 180x68px

код кнопки:
<a href="http://захист.zp.ua" > title="Народная защита" target="_blank"> <img src= "http://xn--80ane0bfp.zp.ua/wp-content/uploads/2012/03/nz-banner_180x68.gif" /></a>

Дискримінація по-запорізькі чи парасолька над шишками?

Вибіркове ставлення до  керівників  об’єктів комунальної власності в області вже видна всім і не озброєним оком.

Одних  безжально звільняють за однією схемою- догани і «на вихід», натомість інші знаходяться під надійною парасолькою обласної влади.

Конвенція з прав людини визнає це  дискримінацією і порушенням прав. Але запорізькі керманичі живуть за принципом: до Страсбургу далеко, до Бога- високо. І дарма.

Описана схема звільнення особливо поширилась попереднім керівництвом облради після Майдану. Розстановка своїх людей йшла повним ходом. Для цього використовувались і  «громадськість» (яку протягували до всіх можливих консультативно-дорадчих органів і груп), і окремі підлеглі, і окремі депутати. Варто зазначити що був доволі великий пул депутатів, які дослухалися до нашої думки, і не приймали участь у порушеннях прав людей.

Нам здається що не завжди  екс-керівництву облради вдавалося знайти чарівні 66 голоси. І дуже схоже на те, що в таких випадках було  несанціоноване втручання в систему електронного голосування. Ми спостерігали таке  під час тієї злополучної серпневої сесії (у 2015 році), коли нам 10 днів не надавали результати поіменного голосування.

Підстави так вважати дає і факт визнання в суді 4 депутатами що вони не тільки не голосували,а і не були присутні (а їх голоса зараховані ЗА звільнення одного з керівників інтернатного закладу).

Чого тільки варта історія з директором КП Готель Україна, якого одноособово звільнив екс-голова облради Віктор Межейко, за всіма ознаками, перевищивши свої повноваження. При цьому депутати тричі за рік не дали голосів за затвердження цього рішення. А суд відновив  його на посаді із  компенсацією з  обласного бюджету  вимушоного прогулу. До речі, вже кілька тижнів після прийняття рішення судом, воно не виконується належним чином.

За наданими документами всі ці люди зробили одне- викрили або відмовились приймати участь у дерибані.

Але є  і інша каста недоторканих, яку навіть при наявності відкритих кримінальних проваджень вже нове керівництво облради взяло під ту саму парасольку, якої, як обіцяв Президент під час представлення Валентина Резніченко в якості голови Запорізької ОДА над людьми із корупційним шлейфом не буде. Ан є.

Так  за результатами перевірки інфекційної лікарні, під час проведення кримінального провадження за ст.191 КК України, попереднє керівництво навідріз відмовлялося відстороняти від посади. Навіть більше — його заохотили, уклавши контракт не на 2 (як було раніше), а на 5 років. Тобто такі люди потрібні владі? Голова ОДА (на той час Григорій Самардак) подав позовну заяву про скасування цього прийнятого з порушеннями рішення,  до неналежного суду. На всі наші вимоги надати  належний позов до належного суду залишались без відповіді, аж поки пан Гугнін не послав нас…. самих до суду. Зрозуміло що парасолька є. І ця парасолька має  кольори окремої партії.

Тому чи варто було дивуватися коли вже новим керівництвом облради затягувались дозволи для обстеження лікарні в час проведення слідчих дій? Чи варто дивуватись збереженню священої корови? Тому закономірно що коли ми надали всі обгрунтування для притягнення головного лікаря до дисциплінарної відповідальності (тієї самої догани) за відмову у наданні нам копій договорів  і актів виконаних робіт (тобто використання бюджетних коштів), нам категорично відмовили. Бо це становило загрозу  звільнення, а парасольку треба тримати міцно.

Ще один головний лікар із касти недотоканих разом із тим самим Григорієм Самардаком був фігурантом статей про злощасний ангіограф.

І що закономірно? Яктільки тучі згущаються над кастой, одразу ж Київ нагороджує і заохочує своїх за старим совковим принципом — медалька або звання.

І що странно, що на захист всіх цих  питань  активно стає новий голова ОДА Костянтин Бриль. Чому це? Чому саме обласна лікарня? Чому інфекціонка? Чому Фонд? Чому? Чому? Чому?…

Вже закрито кілька кримінальних проваджень, внесених до ЄРДР  за результатами громадського контролю. Вже під надійною парасолькою продовжують свої справи священні корови.

Злі язики кажуть що закривається все на вимогу прокуратури. Брешуть напевно.)

Але слідство продовжує свою роботу по окремим справам.

І навіть головному лікарю обласної лікарні вручено повідомлення про підозру. І????

І тиша. Облрада мовчить, облдержадміністрація мовчить,департамент охорони здоров’я також.

Ряд громадських об’єднань, обговоривши звернення громадян, направляє до обласної ради лист із пропозицією відсторонення на час проведення досудового слідства Ігоря Шишку від керівництва лікарнею. Звернення надається напередодні сессії облради. Подальші дії голови якої повинні були бути такими: надати копію цього звернення всім депутатам, озвучити на сесії і поставити на голосування погоджувальної ради та сесії внесення цього питання до порядку денного сесії. Ну це якщо ми маємо відкрите та демократичне керівництво.

ЗОР_Шишка

Але натомість ми отримали відповідь. Не просто відповідь, а відмову.

Відповідь ЗОР1

 

 

 

 

 

Відповідь ЗОР2

 

 

 

 

 

Варто зазначити, що разом з цим, ми направляли лист до ОДА (як суб’єкта ініціативи) ,  із пропозицією ІНІЦІЮВАТИ  внесення  питання відсторонення до порядку денного сесії.

ЗОДА_Шишка

Хто як не департамент охорони здоров’я повинен пікуватись якістю надання медичної допомоги і збереженням бюджетних коштів. Може десь і так. але не в Запоріжжі. Бо від  ОДА за підписом пані Бойко (виконавець Кліменко) нас послали… до облради.

Відповідь ОДА1

 

 

 

 

 

Відповідь ОДА2

 

 

 

 

 

Куди дивиться прокуратура та  хто в Запорізькій області тримає міцно парасольку ми не питаємо.

Питання тільки в тому, хто цю парасольку прибере?

Оставить комментарий

  

  

  


× 3 = три

Вы можете использовать эти HTML-тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>