Логин

Декабрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя   Янв »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
180х68 YOUCONTROL
transparency_ua-01
ЦЕДЕМ
47887_original
banner_PRAVO-Z_180x68
banner_ZMINA_180x68
banner_UNCPD_180x68
banner_GURT_180x68
banner_GROM-PROS_180x68

Наша кнопка

Разместите нашу кнопку
у себя на сайте

Народная защита
Размер кнопки - 180x68px

код кнопки:
<a href="http://захист.zp.ua" > title="Народная защита" target="_blank"> <img src= "http://xn--80ane0bfp.zp.ua/wp-content/uploads/2012/03/nz-banner_180x68.gif" /></a>

Скандальна перемога на конкурсі директора Департаменту соцзахисту ОДА. Чи бути реваншу?

9.11.2017  на адресу Запорізької ОДА нами було направлено запит про наданнянам копій конкурсної документації на заміщення вакантної посади директора Департаменту соцзахисту ОДА.

Своїм листом за підписом заступника голови ОДА, керівника апарату ОДА Зінаїди Бойко нам було повідомлено що надання відповіді нам відтерміновується через, ніби то  необхідність пошуку серед великої кількості документів.

1.12.2017 року ми отримали запитувані документи, з яких випливає не тільки необгрунтованість такого відтермінування (всі документи вже  були готові 8.11.2017), а і що конкурс виграла екс-перший заступник голови Запорізької обласної ради (засудженого за розгін запорізького Майдану) Світлана Абдурахманова, на адресу якої неодноразово публічно звучали закиди у любові до  темних схем, в т.ч. і через  сприяння приховуванню публічної інформації,сприяння знищенню Громадської Ради (консультативно-дорадчого органу при ОДА створеного на виконання Постанови КМУ № 996). В 2015 році  під час моніторингу відповідності статків депутатів обласної ради задекларованим ними статків, нами було виявлено  невідповідність  у її декларації і перевищення  стилю її житя задекларованим нею статкам.

За результатами моніторингу  стосовно Світлани Абдурахманової до ГПУ було направлено  заяву про правопорушення пов язане з корупцією.

ГПУ_декл Абдурахмановой

Не тільки через приховування її декларації, а і через порушення антикорупційного законодавтва, яке зобов язувало всіх депутатів місцевих рад подавати на зберігання свої декларацїї за місцем своєї роботи, якою на той час у Світлани Абдурахманової була Запорізька обласна рада. Більш того, як керівник повинна була забезпечити виконання антикорупційного законодавства. Натомість в облраді було встановлено режим тотальної закритості інформації і ігнорування  вимог антикорупційного законодавства. Як свідчить із відповідей на наші запити, в 2014-2015 роках(каденцію Світлани Абдурахманової в якості першого заступника голови облради) декларації керівництва облради (Межейко, Абдурахманової), працівників  апарату облради(Бордюг — екс-керівник юрслужби апарату облради, Черленюха -голови бюджетної комісії тощо), керівників  об єктів комунальної власності облради (Шинкаренко, Авраменко, Любім тощо), пенсіонерів і безробітних (як того вимагає закон) в облраді не зберігались. Це кричуще порушення антикорупційного законодавства і демонстрація відношення до вимог антикорупційних законів, а також забезпечення рівня відкритості, прозорості, законності і антикорупції з боку пані Абдурахманової. Більшість з цих людей  на сьогодні є її помічниками депутата.

І як свідчить її декларація за 2016 рік свої звички вона не змінила.

Тож чи можна довірити такій особі розпорядження більше половини бюджету області і піклування про дітей, літніх людей та незахищені верстви населння?

Відповіді про відсутність декларацій в облраді тут:

99-122_ЗОР відмова_28_запитів

Декларації тут:

2014

https://declarations.com.ua/declaration/nacp_410c2c5d-c096-421e-b290-1b348b3e88e4

https://declarations.com.ua/declaration/nacp_34c8add5-7112-4d63-a5ef-c99a4bac9919

Детальніше тут:

http://xn—80ane0bfp.zp.ua/2015/10/monitoring-deklaracij-deputativ-oblasno%D1%97-radi/

3-1

 

 

 

 

 

 

 

3-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

134213

 

 

 

 

 

 

 

 

Але чи то через організаційну і інституційну неспроможність держави у період реформування, чи то через заангажованість прокурора області, правоохоронними органами  провадження відкрито  не було, перевірка непроводилась, відповідальності всім вдалося уникнути. Але за перенаправленими  нашими  матріали  до Омбудсмана було відкрито провадження і  в 2017 році  голову Запорізької обласної ради було запрошено до Офісу Омбудсмана для складання адміністративного протоколу.

Чого тільки вартувала відмова Світлани Абдурахманової від внесення  змін до Розпоріджння голови облради » 91-р і скасування ганебного і незаконного коефіцієнту 8 , який застосовувався в каденцію Межейка-Абдурахманової до надання інформації в електронному вигляді задля встановлення системи приховування інформації. Порушення якого (невідповідність Постанові КМУ № 740) після перевірки за нашим зверненням  підтвердило ДФІ, і яке після нашого звернення було скасовано новим керівництвом облради.

215-відповідь

Відповідь ДФІ IMG

Розгляд заяв про корупцію

http://xn—80ane0bfp.zp.ua/2016/01/vidpovidi-v-elektronnomu-viglyadi-naadyutsya-bezkoshtovno/

http://xn—80ane0bfp.zp.ua/2016/02/dostup-do-informaci%D1%97-v-zaporizkij-oblradi-sproshheno/

Не все гаразд у пані Абдурахманової і з декларацією за 2016 рік, в якій вона задекларувала придбання 2 земельних ділянок: в Вільнянському районі  і в м.Севастопіль, що знаходиться на непідконтрольній території, контакти з якою ніяк не корелюються з допуском до державної таємниці директора Департаменту ОДА.

Під час вивчення  матеріалів конкурсу не зрозуміло чому  комісією майже одностайно віддано перевагу плану  пані Абдурахманової , коли план іншого кандидата був змістовнішим і обгрунтованішим.

Не зазначено в її резюме серед професійних навичок та вмінь і знань в сфері соціального захисту населення.

Ми вважаємо що до Світлани Абдурахманової повинні бути застосовані норми ст.  ЗУ про очищення влади і має поширюватись заборона на доступ до державної служби.

Відсутність судових рішень і притягнення до адміністративної відповідальності за правопорушення пов язане з корупцією пов язане лише з відсутністю повноважних антикорупційних органів в період реформування.

Про що ми повідомляємо голову Запорізької ОДА, як суб єкта прийняття рішення про проходження спецперевірки.

Абдурахманова_ОДА

Ми свідомі того, що наше звернення буде проігнороване, але вважаємо за потрібне виконувати формальні кроки задля документування порушень. В тому числі і про необгрунтовану відмову у наданні запитуваної інформації впродовж 5 днів.

Матеріали конкурсу тут:

Конкурс соцзахист 2

Конкурс Соцзахист-1

Конкурс Соцзахист

 

 

Оставить комментарий

  

  

  


восемь + = 16

Вы можете использовать эти HTML-тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>