Логин

Октябрь 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Сен   Ноя »
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  
180х68 YOUCONTROL
transparency_ua-01
ЦЕДЕМ
47887_original
banner_PRAVO-Z_180x68
banner_ZMINA_180x68
banner_UNCPD_180x68
banner_GURT_180x68
banner_GROM-PROS_180x68

Наша кнопка

Разместите нашу кнопку
у себя на сайте

Народная защита
Размер кнопки - 180x68px

код кнопки:
<a href="http://захист.zp.ua" > title="Народная защита" target="_blank"> <img src= "http://xn--80ane0bfp.zp.ua/wp-content/uploads/2012/03/nz-banner_180x68.gif" /></a>

Народний Захист вимагає звільнення Віктора Барвіцького

Як нещодавно випадково нам стало відомо, в травні 2018 року голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль (вик. Олександр Зубченко) направив лист до Офісу Уповноваженого ВР України з прав людини, з викладенням під видом встановлених фактів, нічим не підтверджених пліток, і з вимогою припинити співпрацю з експертом в питаннях доступу до публічної інформації Наталією Заболотною. Крім того, пан Бриль повідомляв про те, що облдержадміністрація рекомендує органам влади не приймати участь у заходах ГО «Народний Захист»
У відповідь з Офісу надійшов лист за підписом Віктора Барвицького, якій запевняв Костянтина Бриля що співпрацю з Наталією Заболотною буде припинено.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини (далі – Уповноважений) здійснює парламентський контроль за дотриманням прав людини, приймає та розглядає звернення народних депутатів України, громадян України, незалежно від місця їх перебування, іноземців, осіб без громадянства, які перебувають на території України, або осіб, які діють в їхніх інтересах.

Уповноважений розглядає звернення щодо відносин, які виникають між заявником та органами державної влади, органами місцевого самоврядування та їх посадовими і службовими особами.

Парламентський контроль здійснюється щодо захисту прав і свобод заявників, проголошених Конституцією України, законами України та міжнародними договорами України.

Стаття 38 Конституції України надає кожному громадянуну України право на участь в управлінні державними і місцевими справами: Громадяни мають право брати участь в управлінні державними справами, у всеукраїнському та місцевих референдумах, вільно обирати і бути обраними до органів державної влади та органів місцевого самоврядування.
Саме розбудовою механізмів громадської участі (окрім доступу до публічної інформації, підвищенням прозорості та відкритості влади; антикорупції), як одним з напрямів діяльності, займалась Наталія Заболотна.

А стаття 10 Конвенції: Кожен має право на свободу мирних зібрань і свободу об’єднання з іншими особами, включаючи право створювати профспілки та вступати до них для захисту своїх інтересів. Здійснення цих прав не підлягає жодним обмеженням…

Таким чином, в діях Костянтина Бриля і Віктора Барвицького містяться ознаки перешкоджання законній громадській діяльності і участі в управлінні державними справами. Тобто, порушення прав Наталії Заболотної, наданих їй ст.38 Конституції України і ст.10 Конвенції.
І саме Уповноважений ВР з прав людини контролює забезпечення цих прав.
Тобто апріорі не може приймати участь в обмеженні прав людей. Але саме це ми і спостерігаємо.

Саме тому ГО «Народний Захист» звернулась до Уповноваженого ВР України з прав людини з проханням відновити громадянські права Наталії Заболотної, озвучити публічно свою позицію з цього приводу, скасувати лист за підписом Віктора Барвицького, і з вимогою звільними з займаної посади Представника Уповноваженого з питань дотримання права на інформацію та представництва в Конституційному Суді України Віктора Барвицького.

Оставить комментарий

  

  

  


семь − 7 =

Вы можете использовать эти HTML-тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>