Логин

Февраль 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Янв   Мар »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728  
180х68 YOUCONTROL
transparency_ua-01
ЦЕДЕМ
47887_original
banner_PRAVO-Z_180x68
banner_ZMINA_180x68
banner_UNCPD_180x68
banner_GURT_180x68
banner_GROM-PROS_180x68

Наша кнопка

Разместите нашу кнопку
у себя на сайте

Народная защита
Размер кнопки - 180x68px

код кнопки:
<a href="http://захист.zp.ua" > title="Народная защита" target="_blank"> <img src= "http://xn--80ane0bfp.zp.ua/wp-content/uploads/2012/03/nz-banner_180x68.gif" /></a>

Для кого працюють соціальні ліфти в Запоріжжі

2017 рік. Рівень безробіття в Запоріжжі стрімко летить  вгору. Підприємці масово  скасовують держреєстрацію. Молодь  воліє виїхати і шукати гідні робочі місця поза межами Запорізької області.

Громадський запит на очищення системи влади не втрачає своєї актуальності. Ще не покарані  всі  винні у кровавому розгоні Запорізького Майдану 26 січня 2014 року. Організатори тітушок  і автори закликів від громади Запорізької області  жорстоко розігнати  протестувальників взагалі залишились  поза увагою правоохоронних органів. А дарма.

Повернемось у  січень 2014.

В  приміщенні мерії «тітушки».

ЗП 29.01 титушки в мэрии     ЗП 29.01. титушки в мэрии

 

 

 

 

 

 

В приміщенні обласної ради «тітушки».

 

ЗП 26.01.14-20

ЗП 26.01-георг ленты

ЗП 27.01 ОГА-титушки-1   ЗП 27.01 ОГА-титушки-3   ЗП 27.01 ОГА-титушки-5   ЗП 27.01 ОГА-титушки-6   ЗП 27.01 ОГА-титушки-7   ЗП 27.01 ОГА-титушки-8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В Маріїнському парку «тітушки» (і запорізькі в т.ч.)

Титушки_Мариинка_01.14

 

 

 

 

 

 

Всі майдани і майданчики в місті Запоріжжя «забиті» кишеньковими громадськими об’єднаннями, партіями і профспілками, що де-факто є перешкоджанням в реалізації громадянами права на  проведення мирних зборів.http://xn—80ane0bfp.zp.ua/2014/03/to-chto-mnogie-znayut-nekotorye-somnevayutsya-a-otdelnye-predstavleniya-ne-imeyut/

ЗП 29.01.2014г.

ЗП 30.01 Митинг в поддержку власти

То де вони бралися, хто їх пускав до адміністративних приміщень, закритих для  громадян за допомогою міліції?  Хто координував  кампанію перешуоджання, дезінфорування громадян і маніпуляцією громадської думки в Запоріжжі? Хто відправляв їх до Києва? Хто там зустрічав? І хто за все це платив?

І як все це пов’язано із сьогоденням?

 

  1. Приміщення мерії. За все, що там коїться, як і за взаємодію з громадськістю  і ЗМІ відповідає керівник апарату – Зінаїда Бойко. І звісно мер-Олександр Сін.

З 24.01-9 З.Бойко

 

 

 

 

 

(фото 24.01.2014)

В грудні 2013 в Запоріжжі  створюється «Стабілізаційний  штаб», який очолив  мер Олександр Сін До його складу увійшли: комуністи, регіонали,  профспілки, нацменьшини,  кишенькові ГО ( члени Громадської Ради при ЗОДА зразка 2013 року, керовані в т.ч. і Олександром Зубченко),  «Потенціал»  під керівництвом Петра Ваната та інші. http://zp.comments.ua/news/2013/12/11/135726.html

http://xn—80ane0bfp.zp.ua/2014/03/to-chto-mnogie-znayut-nekotorye-somnevayutsya-a-otdelnye-predstavleniya-ne-imeyut/

З цього моменту почався тиск на учасників Майдану, відправлення потягами тітушок до Києва, інформаційні вкидання  поважними  владними структурами на кшталт цього 25.01.2014: «из своих источников, в СБУ Запорожской области поступила информация о том, что завтра на запорожский майдан прибудет так называемая подмога с Западной Украины. Революционеры аж на двух поездах приедут в Запорожье якобы для того, чтобы вместе с запорожцами провести силовой захват здания запорожской облгосадминистрации.

С учетом полученной информации руководство запорожской ОГА призвало мужскую половину сотрудников ОГА стать на защиту здания и действующей власти. «Просьба» связана с тем, что запорожская милиция практически всем составом отбыла в Киев.

UPD. Наши источники сообщают, что с личным составом запорожского УБОПа тоже провели инструктаж на тему готовности к приезду «каких-то людей» для захвата ОГА.» http://www.vv.com.ua/news/25572

http://www.panoptikon.org/articles/47907-iz-zaporozhja-na-kiev-otpravljajut-specpoezda.html

(Тетяна Гонченко ФБ: Тільки що з запорізького залізничного вокзалу відправився цілий потяг тітушек. Проводжати їх до Києва прийшов особисто мер Запоріжжя Олександр Сін.

Коли їхала на вокзал, до останнього думала, що це дезінформація. Виявилось — правда. Потяга Запоріжжя-Київ о 16:40 в розкладі Укрзалізниці не існує. Провідники сказали, що це орендований потяг і купити на нього квитки неможливо. Пасажири — в основному міцні мужики, працівники підприємств та бюджетники. В вагон запаковували по 80 чоловік (місткість вагону — 54, якшо шо). Квитки нікому не видавали — пускали по спискам. Сін ходив по платформі, спостерігав за відправленням тітушок та посміхався. Завтра о 16:40 з запорізького вокзалу відправиться ще один такий же потяг. Споро опублікую повний список орендованих регіоналами потягів — там їх декілька десятків.)

Навряд чи  мер не долучив до роботи у штабі свого керівника апарату і члена ПР Зінаїду Бойко,  і не використовував адмінресурс. А за інсайдерською інформацією, фінансуванням і допомогою в організації цих рейсів  (автобусом і потягом) займалися  ще і  керівники  районних організацій ПР разом з головами райадміністрацій в місті Запоріжжя.

ЗП 20.01 14 таблицка Ордо ПР

 

 

 

 

 

 

2.В Запорізькій ОДА ті самі функції  повинні були виконували  Юрій Пелих, Олександр Зубченко (26/01/14 Документальна стрічка про розгін Запорізького Майдану, https://www.youtube.com/watch?v=D4Dl7Dn7l8I 18.23-18.25 хв.)  , Марія Горідько, Володимир Головешко.

ЗП 27.01 ОГА-титушки-3

 

 

 

 

 

 

Звісно   члени ПР.  Більшість з яких, судячи з  усього також входили до цього штабу.

http://xn—80ane0bfp.zp.ua/2014/03/to-chto-mnogie-znayut-nekotorye-somnevayutsya-a-otdelnye-predstavleniya-ne-imeyut/

  1. А в Київській ОДА – Костянтин Бриль, який займав посаду заступника начальника УВП і до перемоги Майдану  не звільнився  з посади. Чим займалось УВП Київської ОДА? Тим самим,що і УВП Запорізької ОДА.

http://xn—80ane0bfp.zp.ua/2016/09/pro-dostup-do-publichno%D1%97-informaci%D1%97-pro-minule-pana-brilya-i-pro-chergove-sumisnictvo/

Де зараз ці керівники і їх діти?

Майже всі – в керівництві Запорізької області. Прифронтової області.

Костянтин Бриль очолює Запорізьку ОДА, Зінаїда Бойко  — його заступник і керівник апарату ОДА, до функцій якої входить в т.ч. і підготовка проектів кадрових рішень.

http://www.zoda.gov.ua/article/16/kerivnitstvo-oblderzhadministratsiji.html

Пан Зубченко і пані Горідько і надалі продовжують  свою діяльність в УВП Запорізької  ОДА. http://www.zoda.gov.ua/article/938/struktura-pidrozdilu.html

Володимир Головешко очолює Управління внутрішньої політики, преси та інформації  Запорізької міської ради.

http://meria.zp.ua/test/index.php?id=477

До повноважень керівника апарату ЗОДА  Зінаїди Бойко  входять і  вирішення кадрових питань. В т.ч. і:

«Підготовка, опрацювання та випуск документів з питань призначення на посаду і звільнення з посади працівників, призначення і звільнення яких віднесено до компетенції голови обласної державної адміністрації, заступника голови – керівника апарату обласної державної адміністрації.»

«Підготовка спільно з відповідними структурними підрозділами обласної державної адміністрації проектів документів з пропозиціями про загальну чисельність, структуру і фонд оплати праці працівників обласної і районних державних адміністрацій.»

«Аналіз наказів керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації і підготовка висновків щодо їх відповідності Конституції і законам України, указам Президента України, іншим актам законодавчої та виконавчої влади за дорученням голови обласної державної адміністрації, заступників голови обласної державної адміністрації. Підготовка, у разі необхідності, проектів розпоряджень голови облдержадміністрації про їх скасування.»

«Контроль за дотриманням вимог Закону України “Про місцеві державні адміністрації” структурними підрозділами обласної державної  адміністрації, районними державними адміністраціями.»

«Підготовка проектів перспективних, поточних та оперативних  планів роботи та інших заходів, які здійснюються в обласній державній адміністрації, на основі пропозицій заступників голови обласної державної адміністрації, керівників структурних підрозділів обласної державної адміністрації.»

«Організація спільно з відповідними структурними підрозділами обласної державної адміністрації підготовки матеріалів та проектів рішень обласної ради, які вносяться на її розгляд головою обласної державної  адміністрації.»

«Облік забезпеченості структурних підрозділів обласної державної адміністрації приміщеннями, транспортними засобами, інвентарем та внесення пропозицій з цих питань голові обласної державної адміністрації.»

http://www.zoda.gov.ua/images/article/original/000068/68909/301216n763d.pdf

Таким чином, очевидна тісна співпраця керівника апарату ОДА з керівниками структурних підрозділів ОДА. Одним з яких є  Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності  ОДА , який очолює син Зінаїди Михайлівни  Бойко -  Бойко  Артур Юрійович.

http://www.zoda.gov.ua/article/778/struktura-pidrozdilu.html

На ФБ- сторінці  Артура Бойко зазначено що він вивчав  фінанси і « Компьютерные системы и сети в  ЗНТУ», «Экономическая дипломатия у Дипломатическая академия Украины при МИД Украины». https://www.facebook.com/artur.bojko?fref=ts

Не беремося  встановлювати рівень компетентності  пана Бойко  з його профільних питань, а от з антикорупційними питаннями, питаннями держзакупівель,  забезпечення доступу до публічної інформації  якось не дуже складається. На перших же хвилинах моніторингу були виявлені  два неприємні моменти:

  1. На  веб-сторінці керованого ним Управління розміщено перелік відомостей, що містять публічну інформацію та підлягають оприлюдненню.

http://www.zoda.gov.ua/article/777/upravlinnya-zovnishnih-znosin-ta-zed.html

Варто зазначити що з вступом в дію ЗУ Про доступ до публічної інформації, вся інформація втратила  статус  державної власності і є відкритою. Закон не передбачає  категорії інформації що підлягає оприлюдненню, оскільки це суперечить філософії закону.

  1. ДОДАТОК ДО РІЧНОГО ПЛАНУ ЗАКУПІВЕЛЬ,  ЩО ЗДІЙСНЮЮТЬСЯ БЕЗ ПРОВЕДЕННЯ ПРОЦЕДУР ЗАКУПІВЕЛЬ  на 2016 рік  Управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Запорізької облдержадміністрації . Код ЄДРПОУ 25971041

http://www.zoda.gov.ua/images/article/original/000064/64568/dodatok-uzz-zed.pdf

43 440 грн. заплановано витратити на ( код ДК 016-2010 — 68.20.1 Послуги щодо оренди й експлуатування власної чи взятої у лізинг нерухомості (оренда приміщень)п.3.1. програми). При цьому зазначено, що «Відповідно до статті 2 Закону України «Про здійснення державних закупівель» дія Закону на даний предмет закупівлі не поширюється, з ПДВ».

Натомість, вищезгаданий закон втратив свою чинність на підставі Закону № 922-VIII від 25.12.2015 , ВВР, 2016, № 9, ст.89 з вступом в дію ЗУ Про публічні  закупівлі. І ним можна було користуватись до 01.08.2016.  А зміни приймались 23.09.2016

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1197-18

Тобто,  станом на 23.09.2016 року цей Закон не може застосовуватись. Але застосовується в Управлінні, яким керує Артур Бойко, і законність  дій якого  згідно нормативних документів повинна   контролювати  Зінаїда Бойко.

Постає питання: це некомпетентність Зінаїди Бойко чи має місце  необ’єктивність  при  прийнятті нею рішень, або  вплив на вчинення чи невчинення дій під час виконання зазначених повноважень. А це є ознаками  реального конфлікту інтересів.

В абз.3 ч.1 ст.1 ЗУ Про запобігання корупції  дається визначення прямого підпорядкування при спільній роботі близьких осіб (що ми і маємо в цьому випадку):  «відносини прямої організаційної або правової залежності підлеглої особи від її керівника, в тому числі через вирішення (участь у вирішенні) питань прийняття на роботу, звільнення з роботи, застосування заохочень, дисциплінарних стягнень, надання вказівок, доручень тощо, контролю за їх виконанням».

Ми поцікавились у ОДА чи  надходили від співробітників заяви про конфлікт інтересів.  У своїй відповіді нам повідомили що жодної заяви впродовж2016 року не розглянуто. Згідно відповіді ОДА, ані пан Бойко, ані пані Бойко не повідомляли керівника (голову ЗОДА) про конфлікт інтересів. Самостійно відповідальними в ОДА  за виявлення конфлікту інтересів також цей факт виявлено не було.

Відповідь ОДА_КІ

Таким чином, є підстави вважати що Зінаїда Бойко і Артур Бойко порушили вимоги ЗУ Про запобігання корупції в частині неповідомлення про потенційний та\або реальний конфлікт інтересів і їх дії підпадають під ст.172-7 КУпАП. Що загрожує їм штрафом  від 100 до 200 нмдг.

Додатково  є ознаки вчинення дій в умовах конфлікту інтересів, що  карається штрафом від 200 до 400 нмдг.

Натомість, У випадку виникнення відповідних обставин близьким особам надається п’ятнадцятиденний строк для самостійного їх усунення. Якщо в зазначений строк ці обставини добровільно не усунуто, відповідні особи або близькі їм особи в місячний строк з моменту виникнення обставин підлягають переведенню в установленому порядку на іншу посаду, що виключає пряме підпорядкування.

У разі неможливості такого переведення особа, яка перебуває у підпорядкуванні, підлягає звільненню із займаної посади.

Відповідна підстава звільнення окремо передбачена в Кодексі законів про працю України (п.4 ч.1 ст. 41), а також окремих законах, якими врегульована діяльність органів чи служб.

В апараті ЗОДА також є відповідальний за запобігання і виявлення  корупції (Його було змінено Розпорядженням голови ЗОДА від 04.01.2017 №4  через зміну назви відповідального  відділу http://www.zoda.gov.ua/images/article/original/000069/69485/040117n004p.pdf  ).

Але як керівник апарату пані Бойко несе персональну відповідальність за запобігання конфлікту інтересів в апараті ОДА,  і відповідно  це  передбачає окрему відповідальність керівника Бойко З.М.  за невжиття заходів щодо протидії корупції посадовими чи службовими  особами  органу державної влади, посадовими  особами місцевого самоврядування, юридичної особи, їх структурних підрозділів. (ст.172-9 КУпАП).

При цьому сама пані Бойко, як керівник несе окрему відповідальність за невжиття заходів щодо урегулвання конфлікту інтересів в  апараті ЗОДА,

Варто зазначити що до функцій пані Бойко віднесені і питання підвищення кваліфікації  держслужбовців  у об’єкті  комунальної власності.   Може тому у затвердженому  Розпорядженням голови ЗОДА від 26.12.2016 № 750 Плані навчання працівників органів публічної влади  на 2017 рік взагалі не відведено місця на вивчення питання  конфлікту інтересів. http://www.zoda.gov.ua/images/article/original/000068/68830/261216n750d.pdf

З питанням внесення змін до навчального плану і включення до нього теми конфлікту інтересів, ми вже звернулись до Запорізької обласної ради, у власності якої і знаходиться ця комунальна  установа.

Не приємно бачити  таку закритість і некомпетентність  молодої людини, яка займає високий пост у головній будівлі області. І такий же рівень знань у його близької людини, до повноважень якої, як ми встановили раніше, належить перевірка дотримання законодавства  структурними підрозділами. Тим більше фінансових. Без обмеження джерела фінансування.

Це при тому, що Розпорядження голови ЗОДА від  26.05.2016  №295  наголошує на тому, що:

«Апарату облдержадміністрації, структурним підрозділам облдержадміністрації та райдержадміністраціям: запровадити з 01 червня 2016 року проведення закупівель, вартість предмету яких не перевищує сум, визначених Законом України «Про здійснення державних закупівель., але є не меншою ніж 3000 грн. (допорогові закупівлі) в системі електронних закупівель «ProZorro», незалежно від джерела фінансування таких закупівель

(як бачимо, в Розпорядженні голови Ода від 26.05.2016 іде посилання на Закон, що може застоссовуватись лише до 01.08.2016. На сьогодні змін до цього Розпорядження ми не знайшли.

«Заступнику голови – керівнику апарату облдержадміністрації, керівникам структурних підрозділів облдержадміністрації, головам райдержадміністрацій забезпечити особистий контроль при здійсненні електронних процедур державних закупівель», http://zp.nashigroshi.org/2016/08/09/pro-vprovadzhennya-elektronnoji-systemy-derzhavnyh-zakupivel-oda/

Але згідно цьому Розпорядженню  і  Департаменту охорони здоров’я, який без  конкурсної процедури (як вбачається з  сайту ПроЗорро)  з листопада 2015 року перерахував шести підприємцям 1,5 млн. грн за надання консультаційних послуг  за рахунок Світового банку вчинив не зовсім законно. http://zp.nashigroshi.org/2017/01/30/oda-vytratyla-na-posluhy-konsultantiv-15-miljona-z-pozyky-svitovoho-banku-chastynu-otrymav-vidvertyj-ukrajinofob/

Але ще більш цікавим виявилось те, що серед цих шести підприємців опинилась  дружина Артура Бойко і невістка Зінаїди Бойко – Тамара Бойко, а також син директора  КУ Школа-інтернат «Джерело»  Нішенко Олександра Володимировича – Нішенко Кирил Олександрович. А також , за інформаціє Державного реєстру юридичних осіб і фізичних осіб-підприємців, сусідка Нішенко  (вул.Чарівна, 137А-37) – Конюшина Олена Володимирівна (вул.Чарівна, 161-76).

https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch

https://www.facebook.com/cyril.nishenko

https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch

Примітним є ще і те, що і Тамара Бойко(09.11.2015), і  Ольга Пушина (11.11.2015), і  Кирило Нішенко (11.11.2015), і Олена Конюшина (23.11.2015) стали підприємцями  впродовж  листопада 2015 року. https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch

Що не виключає їх аналогічну  спільну діяльність в минулому.

А ось Владислава Одринського в держреєстрі не знайшлось. Не знайшлось і в аналітичній платформі YouControl.

І знов контроль за законністю діяльності повинна була здійснювати , в т.ч. і керівник апарату Зінаїда Бойко. І знов порушення не помічені. Ані відсутність конкурсу, ані наявність  близьких осіб у отримувачів коштів.

Більш того, може  статися і  наявність  спонукання підлеглих до  вчинення  дій з отриманням  родичами керівника  майнової вигоди. А слід підкреслити, що поряд із обов’язком щодо врегулювання конфлікту інтересів, для керівника Законом Про запобігання корупції  встановлена заборона, прямо чи опосередковано (тобто, через будь-яких інших осіб, насамперед інших працівників) спонукати у будь-який спосіб підлеглих до прийняття рішень, вчинення дій або бездіяльності всупереч закону на користь своїх приватних інтересів або приватних інтересів третіх осіб.

Але встановлювати це належить компетентним органам. У випадку підтвердження  вищезазначених правопорушень, мова може вже йти про  наявність  в діях пані Бойко додаткового кримінального правопорушення. Наприклад  « Зловживання службовим становищем»(ст. 364 Кримінального Кодексу України), куди входить і протекціонізм,  і сприяння кар’єрі інших осіб, і втручання в діяльність службових осіб, і незаконні вказівки, розпорядження, накази, і потурання правопорушенням підлеглих чи підконтрольних осіб.

Бо ситуація із залученням іностранних інвестицій /технічної допомоги і її використання в Запорізькій ОДА нагадує відомі рядки «Батько чуєш рубить, а я відвожу..»

Ще один  родич впливового члена ПР Володимира  Івановича Шамілова (Президента Запорізької торгово-промислової палати і депутата обласної ради 4-6 скликань) очолив  засновану  Запорізькою ОДА  Агенцію регіонального розвитку Запорізької області. (заснування якої провалили депутати обласної ради). І до складу Наглядової ради якої , згідно першої версії  повинні входити 5 представників ОДА (з 6)  http://kto.zp.ua/index.php?id=2&pid=136 Тобто встановлюється режим повної підконтрольності ОДА. Потім до цих актів було внесенозміни.

http://www.zoda.gov.ua/article/2298/pro-agentsiju.html

Таким чином з вересня 2016 року окрім питаннями  залучення інвестицій в область ,  окрім відповідного Управління ЗОДА (керівник  Артур Бойко),  МАОМС «Регіонального  центру розвитку спроможних  територіальних  громад Запорізької області (керівник    МАКАРІХІНА АЛІСА ВОЛОДИМИРІВНА — керівник з 07.09.2016, КУЗЬМЕНКО ОЛЕГ АНАТОЛІЙОВИЧ — підписант з 07.09.2016), почала займатись і  Агенція регіонального розвитку Запорізької області очолювана  Кирилом Шаміловим. Звісно у кожної структури є і інші власні повноваження,  пов’язані у когось із децентралізацією, у когось – із реалізацією Стратегії розвитку області. Але спільним  у всіх є інвестиційний напрямок (Найвигідніший в нинішніх умовах боротьби з корупцією через  наявність  позабюджетного фінансування).

http://www.zoda.gov.ua/images/article/original/000068/68831/091216n711p.pdf

http://www.zoda.gov.ua/images/article/original/000068/68832/091216n711d.pdf

(Аліса Макаріхіна, відповідно до інформації аналітичної платформи  YouControl,  додатково очолює ТОВ «АГЕНТСТВО КОМУНІКАТИВНОГО МЕНЕДЖМЕНТУ «М.А.К. — ГРУП» / 34067162 (Рекламна діяльність. Яка є єдиним засновником  Агентства).

І з того часу обидва молоді чоловіки почали  спільно  їздити по  Форумах і конгресах, опікуючись залученням інвестицій в область, здійснюючи свою діяльність під боком у батьків, під контролем  ЗОДА ( у особі ще однієї молодої людини) і Наглядової ради Агенції (до складу якої входить і пан Ванат).  Запорізька область більше  10 років чує цю чарівну фразу – інвестиції. Але нікому ще їх побачити не пощастилось.

Варто згадати що засновником ТПП , згідно інформації аналітичної платформи  YouControl https://youcontrol.com.ua/contractor/?id=10687734  є:

  1. ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЗЬКИЙ МЕТАЛУРГІЙНИЙ КОМБІНАТ «ЗАПОРІЖСТАЛЬ»Код ЄДРПОУ засновника: 00191230

Адреса засновника: 69008, Запорізька обл., місто Запоріжжя, Заводський район, ПІВДЕННЕ ШОСЕ, будинок 72. Розмір внеску до статутного фонду: 0,00 грн.

  1. ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЕЛЕКТРОМЕТАЛУРГІЙНИЙ ЗАВОД «ДНІПРОСПЕЦСТАЛЬ» ІМ. А.М. КУЗЬМІНА»Код ЄДРПОУ засновника: 00186536

Адреса засновника: 69008, Запорізька обл., місто Запоріжжя, Заводський район, ПІВДЕННЕ ШОСЕ, будинок 81. Розмір внеску до статутного фонду: 0,00 грн.

Кінцеві бенефіціари всім зрозумілі.

Скидається на те,  що міжнародну і інвестиційну діяльність області  у своїх руках  тримають три сім’ї.  І, згідно нормативних документів,  все це під наглядом пана Давтяна. http://times.zp.ua/news/incident/zaporozhe_gotovitsya_k_investitsionnomu_forumu/228137/

А ПР , і ті, хто уникнув відповідальності за організацію розгонів, дезінформації, перешкоджанні реалізації громадянських прав в січні-лютому 2014,  послідовно не тільки самі закріпилась на керуючих позиціях в  оновленій владі області, а і  успішно влаштовують туди своїх дітей, потрібних людей з УВП,  в надії черговими кланами з  синіми  прапорами  у серці, зі своєю перевіреною черлядью  і надалі керувати областю і ефективно освоювати міжнародну допомогу, призначену на відновлення України після ПРовокацій і пограбувань «попередників».

І якщо в 2013-2014 ОДА» обслуговувала» кишенькова Громадська Рада, то не зламавши руками тих самих Горідько-Зубченко  Громадську Раду 2014-2016 для нових керівників області (як це було зроблено для пана Пеклушенко), нові очильники області оточили себе новою «кишеньковою» громадськістю, роль якої демонструвати одобрямс реваншу.

Варто згадати як  26.02.2014 ГР  при ЗОДА   зібралась  на засідання для вирішення питання «як взаємодіяти з активом Майдану». Фото красномовні:

ГР при ЗОГА как взаимодействовать с Майданом2   ГР при ЗОГА как взаимодействовать с Майданом3   ГР при ЗОГА как взаимодействовать с Майданом   ГР ОГА 26.02.14г как взаимодействовать с активом МайданаГР ОГА 26.02.14г как взаимодействовать с активом айдана

 

 

 

 

 

Історія повторюється.

І помиляється той, хто вважає що люди змінюються, і що історія з паном Долинним  не може повторитись в інших кабінетах.

Три роки після Майдану Гідності.

То невже саме за це гинули  Герої?

 

Додатково:

Заяви про конфлікт інтересів направлена  голові Запорізької ОДА і до НАЗК.

НАЗК_ЗОДА_БОЙКО_КІ

ЗОДА_БОЙКО_КІ

 

Дослідження проведені в рамках проекту «Інтереси НЕ для преси», що  реалізується за підтримки Програми Розвитку ООН та  Міністерства  закордонних справ Данії в межах програми «Участь організацій громадянського суспільства у впровадженні нового законодавства, спрямованого на запобігання корупції».

 

Оставить комментарий

  

  

  


9 × пять =

Вы можете использовать эти HTML-тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>