Логин

Сентябрь 2016
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Авг   Окт »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
180х68 YOUCONTROL
transparency_ua-01
ЦЕДЕМ
47887_original
banner_PRAVO-Z_180x68
banner_ZMINA_180x68
banner_UNCPD_180x68
banner_GURT_180x68
banner_GROM-PROS_180x68

Наша кнопка

Разместите нашу кнопку
у себя на сайте

Народная защита
Размер кнопки - 180x68px

код кнопки:
<a href="http://захист.zp.ua" > title="Народная защита" target="_blank"> <img src= "http://xn--80ane0bfp.zp.ua/wp-content/uploads/2012/03/nz-banner_180x68.gif" /></a>

Протестні настрої проти переслідування викривачів корупції в обласній лікарні набуває обертів

Протесні процеси викликані низкою  незаконних звільнень лікарів-викривачів корупції в КУ Запорізька обласа клінічна лікарня ЗОР набирають оберти. Прес-конференції з цього приводу вже зробили пан Манохін та  Тетяна Євченко, за що  остання наступного ж дня була звільнена. У діях головного лікаря Ігоря Шишки є ознаки службового злочину-перевищення повноважень та самоуправство. 29 серпня 2016 року   під будівлею Запорізької обласної ради було організовано мітінг проти корупції в обласній лікарні, під час якого виступали керівник партії Справедливість Василь Хотлубей, керівники незалежної профспілки лікарні, пацієнстькихорганізації, громадських об’єднань. Обуренню людей корупцією під час зовнішньої агресії не було меж.

https://www.youtube.com/watch?v=TwrncAtpcPU

https://www.youtube.com/watch?v=ymWlS7pELx0

У своємі виступі Голова ЗОГО «Народний Захист» та ГС «Громадська платформа Запорізької області» Наталія Заболотна  наголосила на му, що корупція має своє обличчя і конкретне ім’я. Що боротьба з корупцією це низка прецедентів, які ніяк не вдається створити в Запорізькій області. Бо ситуації з обласною лікарнею не було б, якщо б правоохоронні органи області належним чином проводили розслідування корупційних діянь і рушили корупційні схеми. Замість того, викривачікорупції стикаються з протидією прокуратури при викритті корупції. Схеми працюють і далі. Інші корупціонери ідуть по тій же стежці, використовуючи то самий алгоритм дій, що і в інфекційній лікарні.

https://www.youtube.com/watch?v=Tfo2GyBDE5Y

Присутні прийняли вимоги до Запорізької обласної ради внести до порядку денного сесії облради та проголосувати за відсторонення головного лікаря лікарні Ігоря Шишки від своїх обов’язків на час проведення слідства для припинення тиску з боку останнього на свідків, який він здійснює використовуючи своє службове становище. Під цієї вимогою було організовано збір підписів. А також присутні вирішили  30 серпня 2016 року  прийти на сесію облради для продовження громадського тиску на депутатів облради.

До відому: Напередодні  народний депутат України Вадим Кривохатько заявиви про корупцію в Запорізькій обласній клінічній лікарні, яку прикриває голова Запорізької ОДА Костянтин Бриль. Про перелік відкритих карних проваджень  за фактами зловживань в обласній лікарні. В т.ч. і ситуацію з закупкою скандального ангіографу ( на якому  за твердженням слідства було  незаконно привласненобіля 50% від вартості апарату, тощо). В статтях та матеріалах справи згадуються призвища Шишки та Самардака — голови Запорізької обласної ради. Одразу ж, ГС «Громадська платформа Запорізької області» звернулася до пана Самардака та пана Бриля ініціювати внесення до порядку денного сесії облради  питання відсторонення на час  розслідування справи від  своїх повноважень пана Шишки. Але і з облради, і від голови ЗОДА  було отримано відмову.

Оставить комментарий

  

  

  


− 4 = четыре

Вы можете использовать эти HTML-тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>