В листопаді 2021 року ми розпочали моніторити результативність бюджетних обласних Програм і їх направленість на реалізації Стратегії розвитку регіону(СРР) та Державної Стратегії розвитку регіонів(ДСРР).
Який показав низький рівень розуміння необхідності створення та реалізації СРР розробниками- ОДА та органами місцевого самоврядування на місцях. Спостерігається низький рівень обізнаності як представників громадськості, так і депутатського корпусу про процес стратегування. Важко казати про недостатню активність жителів громади, за умови виявлених під час дослідження відсутності інформації та належного рівня знань, не те, що у громадян, а навіть у депутатів та службових осіб місцевого самоврядування. Дослідження показали низький рівень залучення громадян, що не є тотожним низькій активності. Яка відбувається через відсутності інформації у громадського сектору та громадян про необхідність, практичне застосування та процедуру стратегування. Рівень комунікації ОПВ знаходиться також на неналежному рівні. Загалом, спостерігається низький рівень відкритості, прозорості, підзвітності у ОПВ в питаннях розробки, прийняття, реалізації та звітування про реалізацію СРР.
Більше про результати дослідження ми розповідо під час прес-конференції. Яка відбудеться 28 жовтня 2022 з 14:30 до 15:30 за адресою: м.Запоріжжя, Немировича Данченко, 46-а
Запрошуємо на прес-конференцію
Статтю розроблено ГО «Народний Захист» в рамках проекту, який виконує Інститут висвітлення війни та миру (IWPR) за підтримки МЗС Королівства Норвегії.
Проєкт ГО «Народний Захист»- «Стратегічний роз-ПИЛ».
Оставить комментарий