Логин

Май 2014
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр   Июн »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  
180х68 YOUCONTROL
transparency_ua-01
ЦЕДЕМ
47887_original
banner_PRAVO-Z_180x68
banner_ZMINA_180x68
banner_UNCPD_180x68
banner_GURT_180x68
banner_GROM-PROS_180x68

Наша кнопка

Разместите нашу кнопку
у себя на сайте

Народная защита
Размер кнопки - 180x68px

код кнопки:
<a href="http://захист.zp.ua" > title="Народная защита" target="_blank"> <img src= "http://xn--80ane0bfp.zp.ua/wp-content/uploads/2012/03/nz-banner_180x68.gif" /></a>

10 РЕФОРМ ДЛЯ МІЛІЦІЇ. ЯК ПЕРЕТВОРИТИ МВС З БАНДИ НА ПРАВООХОРОНЦІВ?

 

Реанімаційний пакет реформ:

10 РЕФОРМ ДЛЯ МІЛІЦІЇ. ЯК ПЕРЕТВОРИТИ МВС З БАНДИ НА ПРАВООХОРОНЦІВ?

 

Хто б не очолив МВС і як би не намагався його “очистити” результат прогнозований. “Нєт мєнта без хвоста”, – любив повторювати екс-мністр МВС Юрій Луценко. У цій ситемі, люстрація зводиться до вимірювання довжини “хвоста”. Для створення дієвої і не корумпованої поліцейської служби потрібно кардинально змінити стуктуру і внутрішні порядки у МВС.

Правоохоронні органи в Україні вже давно потребували докорінних реформ. Мова не про зміни назв відомств та підрозділів, не про пошиття нової форми, а саме про системні зміни – починаючи від принципів формування і підпорядкування силових структур і закінчуючи підходами до оцінювання результатів їхньої роботи.

Події останніх місяців стали лакмусовим папірцем, який зробив проблеми правоохоронних органів очевидними для широкого загалу. Міліція стрімко втрачає довіру населення, яка і до того залишала бажати кращого. За результатами опитування у 2012 році, більше третини жертв злочинів взагалі не звертались до міліції, адже не вірили в ефективність її роботи.

Під час Євромайдану до неефективності роботи також додався фактор страху, що звернувшись до міліції в якості жертви чи свідка, людина може сама стати підозрюваним чи обвинуваченим у скоєнні злочину.

Експерти з громадського середовища підготували бачення реформи органів правопорядку в Україні. Наразі воно базується на десятьох елементах:

Реформа органів правопорядку

РЕФОРМА ОРГАНІВ ПРАВОПОРЯДКУ

Наразі на базі цих елементів експерти готують законопроект про поліцію і поліцейську діяльність, який найближчим часом буде оприлюднений для широкого обговорення. На думку авторів, до якого б результату не дійшли політики у вирішенні кризи в країні, зрештою доведеться вести роботу над реформою органів правопорядку та відновлювати довіру населення до міліції. При цьому координувати реформу повинне не МВС. Саме міністерство не може реформувати міліцію, адже наразі там працюють ті самі люди, що і півроку тому, і вони будуть чинити величезний спротив будь-яким системним змінам. Тому експерти підготували власні вимоги і переконані, що влада повинна дослухатись до думки громадянського суспільства у цій роботі.

До кожного із елементів реформи, а відповідно і до положень законопроекту, експерти мають намір підготувати детальне обґрунтування та пропозиції по втіленню їх в життя.

Робота по підготовці реформи ведеться в рамках ініціативи Реанімаційний пакет реформ.

Експерти, що працюють над реформою, запрошують усіх, хто має пропозиції та ідеї стосовно реформування правоохоронних органів, контактувати із робочою групою за електронною адресою: police.reform.ua@gmail.com

Усі напрацьовані експертами документи щодо реформи органів правопорядку можна переглянути за адресою police-reform.info

http://platforma-reform.org/?p=171

Оставить комментарий

  

  

  


+ три = 8

Вы можете использовать эти HTML-тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>