Логин

Ноябрь 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Окт   Дек »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
180х68 YOUCONTROL
transparency_ua-01
ЦЕДЕМ
47887_original
banner_PRAVO-Z_180x68
banner_ZMINA_180x68
banner_UNCPD_180x68
banner_GURT_180x68
banner_GROM-PROS_180x68

Наша кнопка

Разместите нашу кнопку
у себя на сайте

Народная защита
Размер кнопки - 180x68px

код кнопки:
<a href="http://захист.zp.ua" > title="Народная защита" target="_blank"> <img src= "http://xn--80ane0bfp.zp.ua/wp-content/uploads/2012/03/nz-banner_180x68.gif" /></a>

# Активні парки VS фортифікаційні споруди

Йшов другий рік широкомасштабної війни. Військові тримають оборону, купуючи власним коштом  все необхідне — від шоломів до  будматеріалів. Волонтери збирають на все — від лопат до безпілотників. Півкраїни за кордоном в еміграції. ВПО, пенсіонери та люди з інвалідністю виживають на 2000 грн/міс.  При цьому, майже всі донатять та волонтерять. На фронті не вистачає озброєння, боєприпасів, оборонних споруд…….. Внутрішнє невдоволення розгулом корупції в Україні досягає критичної відмітки. Невдоволення центральною владою перенаправляється на місцевий рівень. Правила використання бюджетних коштів для яких на час воєнного стану НЕ врегулювала та ж таки центральна законодавча влада.

При тому, що більшість розслідувань насправді з місцевого рівня підіймаються саме на центральний. Як ось наприклад, Активні парки в Запорізькій області. За 35 км. від лінії фронту. Виділення коштів на які  ми побачили в Бюджеті Запорізької області на 2023 рік.  Знаючи місцеві повадки, можна було б очікувати чергового закидання тапками  обласного керівництва. Яке  майже мільйон витратило на якісь активні парки замість фортифікаційних споруд для захисту Запоріжжя.  Аби не одне АЛЕ…

Вони не мали права використати їх за іншим призначенням. Це субвенція з Державного бюджету місцевому на виконання президентської програми:

Слайд1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Про активні парки ми вже писали в 2021 році. https://xn—80ane0bfp.zp.ua/2021/12/aktivni-parki-xto-vi/   Це державна установа, яка не знає що таке доступ до публічної інформації, що таке державна установа, державна мова  і не відповідає на запити.

Слайд2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Веб-сайт з доменом  gov.ua  ведеться на російській мові , не має державної символіки, повідомлення що це офіційний ресурс, обов’язкових рубрик з доступу до інформації про нормативне забезпечення, структуру, використання бюджету, проєктів, програм тощо.  https://ap.sportforall.gov.ua/ :

Слайд3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Слайд4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Увагу до себе  ця державна установа  привернула не тільки своїм минулим  мовчанням у відповідь на запити, невідповідністю веб-сайту вимогам законодавства і закритістю, а ще і освоєнням  в 2023 році, в розпал великої війни  54 млн.грн. з Державного бюджету за президентською програмою «Активні парки».(???).

Слайд5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Як зазначено на цьому невідомої легітимності веб-сайті, в  Запорізькій області  також є структурний підрозділ цієї державної установи, яка  реалізує президентську ініціативу.

Слайд6

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На Фейсбук сторінці якої жодних активностей в 2023 році не виявлено. Єдиний пост з 2019 року-це Харківське метро в грудні 2022 року.  Сама ж Фейсбук сторінка повідомляє, що вона є сторінкою комунального закладу Запорізької обласної ради. І ЗОР не включає до плану  і не перевіряє діяльність  цього свого комунального закладу. Який вбудовано у фінансову архітектуру реалізації президентської програми, ані тексту, ані планів, ані бюджету якої знайти не вдалось.

 

При цьому, в бюджеті Запорізької області   на 2023 рік є  субвенція  з Держбюджету на суму 882 тис.грн. Майже мільйон… в  окуповану на 70% Запорізьку область…в Запоріжжя за 35км.від лінії фронту… на тренажери?  Серйозно? Ні на оборонні споруди, ні на системи ППО, ні на відновлення зруйнованого….. На активні парки.(????)  Для ВПО?

Облраді є що перевіряти. Тим більше, з таким рівнем закритості як цієї програми, так і закладу.

Молоді фізично підготовлені чоловіки  в Києві (бюджетним коштом, обіцяним на потреби оборони) замість боронити країну, організовують забіги та фестивалі скандинавської ходьби. Навіть якщо у когось є настрій бігати, жінки це не можуть організовувати? Коментувати важко.

Як і визначити на що саме витратила Україна 54 млн.грн.замість закупки безпілотників і авто для військових. Як і куди Департамент Наталії Власової (що є головним розпорядником цих бюджетних коштів) витратив 882 тисячі гривень? Оскільки ані  інформаційно закрита державна установа, ані Запорізька ОВА, звітів про використання цих коштів не надають. Ця інформація мабуть також може видати розташування наших частин та їх закупівлі.

54 млн. замість 2700 безпілотників. Замість  подвоєння фінансової допомоги 2250 ВПО впродовж  всього року. Або, наприклад, 260 пікапів для Сил Оборони.

Чи треба щось додавати про  можливість проведення антикорупційних розслідувань  при використанні вилученого у ОМС  військового ПДФО?  І про пріоритети Запорізьких нардепів, яким з Києва вже Запоріжжя не видно.

Оставить комментарий

  

  

  


8 + восемь =

Вы можете использовать эти HTML-тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>