Логин

Декабрь 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Ноя   Янв »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
180х68 YOUCONTROL
transparency_ua-01
ЦЕДЕМ
47887_original
banner_PRAVO-Z_180x68
banner_ZMINA_180x68
banner_UNCPD_180x68
banner_GURT_180x68
banner_GROM-PROS_180x68

Наша кнопка

Разместите нашу кнопку
у себя на сайте

Народная защита
Размер кнопки - 180x68px

код кнопки:
<a href="http://захист.zp.ua" > title="Народная защита" target="_blank"> <img src= "http://xn--80ane0bfp.zp.ua/wp-content/uploads/2012/03/nz-banner_180x68.gif" /></a>

Корупція з середини: YouControl дослідив, що у 40% українських компаній крали клієнтів або проекти

Експерти YouControl презентують результати першого в Україні опитування щодо поширення та різновидів внутрішньої корупції серед українських компаній. Вони стануть основою для спецпроекту “Внутрішня корупція”, котрий планується до виходу в світ вже наступного тижня.

Одним з факторів стримування розвитку бізнесу в Україні є корупція серед державних органів. Та мало хто сьогодні приділяє увагу внутрішній корупції.

 Внутрішня корупція в бізнесі — це зловживання посадовим становищем, нечесні дії в обмін на гроші чи  особисту вигоду співробітників компанії.

Вона теж поширена серед бізнесу та несе компаніям фінансові чи репутаційні збитки. Явища корупції серед компаній чи корпорацій впливають на бізнес-клімат в цілому.

Саме тому у жовтні 2017 року компанія  YouControl провела опитування щодо корупції в бізнесі, в якому взяло участь півтисячі осіб, переважно власники та директори, бухгалтери та юристи малого та середнього бізнесу.

Наша мета — актуалізувати проблему внутрішньої корупції в українському бізнесі та представити найкращі світові практики боротьби з нею.

Результати опитування допомогли нам встановити таке:

 

       *   які явища внутрішньої корупції найбільш поширені в українському бізнесі;

       *   хто і які методи застосовує в українських компаніях для попередження та усунення внутрішньої корупції;

       *   чи користується український бізнес антикорупційними кодексами (compliance), як це передбачено у ЗУ “Про запобігання корупції”;

       *   чи звертається бізнес до правоохоронців та які інші заходи застосовує  до тих, кого підозрюють у внутрішній корупції;

       *   чи проводять компанії ділову розвідку і якими засобами;

       *   яких невдач бізнесу вдалось запобігти за допомогою елементів ділової розвідки.

Відповіді бізнесу на ці та інші питання допомогли встановити найпоширеніші випадки внутрішньої корупції в українському бізнесі:

* pезультати дослідження YouControl

Якщо факт корупції на підприємстві зафіксований, тоді українські компанії:

Бізнес-процеси щодо запобігання внутрішній корупції в Україні розвинені мало:

Також дослідження показало, що 76% бізнесу уникають шахраїв у компаніях за допомогою ділової розвідки.

Найкращі світові практики з протидії внутрішній корупції, поради світових форензік-експертів чекають на вас у першому спецпроекті YouControl “Внутрішня корупція”. Він вийде у четвер, 21 грудня, у нашому блозі.

https://youcontrol.com.ua/news/koruptsiia-z-seredyny%3A-youcontrol-doslidyv%2C-shcho-u-40%25-ukrayinskykh-kompaniy-kraly-kliientiv-abo-proekty/

Оставить комментарий

  

  

  


2 + два =

Вы можете использовать эти HTML-тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>