Логин

Август 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Июл   Сен »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  
180х68 YOUCONTROL
transparency_ua-01
ЦЕДЕМ
47887_original
banner_PRAVO-Z_180x68
banner_ZMINA_180x68
banner_UNCPD_180x68
banner_GURT_180x68
banner_GROM-PROS_180x68

Наша кнопка

Разместите нашу кнопку
у себя на сайте

Народная защита
Размер кнопки - 180x68px

код кнопки:
<a href="http://захист.zp.ua" > title="Народная защита" target="_blank"> <img src= "http://xn--80ane0bfp.zp.ua/wp-content/uploads/2012/03/nz-banner_180x68.gif" /></a>

Обережно, конфлікт інтересів!

Сьогодні  голова Запорізької обласної ради  Григорій  Самардак отримав наше повідомлення про виявлений конфлікт інтересів у керівника однієї з комунальних установ ЗОР.

Згідно декларації головного лікаря КУ Запорізька обласна інфекційна клінічна лікарня ЗОР Шинкаренко Володимира Леонтійовича  він є і керівником БФ «Остров надії» (35037249), засновниками якого є ТИМОФЄЄВ ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ та ШИНКАРЕНКО ЛЮБОВ ТРОХИМІВНА..

Одночасно, за допомогою аналітичної платформи  УouСontrol ( https://youcontrol.com.ua/news/ ) нами встановлено що ТИМОФЄЄВ ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ є бенефіціаром ТОВ»ЦЕНТР ПЕРСПЕКТИВНИХ РОЗРОБОК»( 34910494), яке надало  КУ  Запорізька обласна інфекційна клінічна лікарня ЗОР послуг на суму 41 202,09 грн.

ТИМОФЄЄВ ОЛЕГ ВОЛОДИМИРОВИЧ  також є бенефіціаромТОВ «Техніка  та сервіс» (22131990), яке також надало КУ  Запорізька обласна інфекційна клінічна лікарня ЗОР послуг на суму 15 000,00 грн.

Додатково пан Тимофєєв є помічником депутата  обласної ради Шинкаренко Володимира Леонтійовича, що додатково доводить наявність позаслужбових стосунків між ними і може вплинути на прийняття рішень і наявність приватного інтересу.

Про жоден з двох випадків  конфлікту інтересів Володимиром Шинкаренко до обласної ради повідомлено не було.

Реальний конфлікт інтересів — суперечність між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об’єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання зазначених повноважень.

Використання особою наданих службових повноважень чи пов’язаних із ними можливостей означає вчинення будь-яких дій (у т.ч. прийняття рішень) чи втримання від вчинення будь-яких дій (умисна бездіяльність) під час виконання нею своїх службових обов’язків. Законодавчо затверджено що предметом неправомірної вигоди можуть бути:

- грошові кошти та інше майно

- переваги, пільги, послуги

- нематеріальні активи

- будь-які інші вигоди нематеріального чи негрошового характеру (на відміну від хабара)

Приватний інтерес — будь-який майновий чи немайновий інтерес  особи, у тому числі зумовлений особистими, сімейними, дружніми чи іншими позаслужбовими стосунками з фізичними чи юридичними особами, у тому числі ті, що виникають у зв’язку з членством або діяльністю в громадських, політичних, релігійних чи інших організаціях; невчинення дій під час виконання зазначених повноважень.

Особам, зазначеним у частині першій статті 3  Закону(до яких відноситься і Шинкаренко В.Л.), забороняється використовувати свої службові повноваження або своє становище та пов’язані з цим можливості з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших осіб, у тому числі використовувати будь-яке державне чи комунальне майно або кошти в приватних інтересах.

Відповідно до п.1 ст 28 ЗУ Про запобігання корупції, особи, зазначені у ч.1 ст.3 Закону зобов’язані не допускати конфлікту інтересів,  впродовж 1 дня з дня виникнення конфлікту інтересів повідомляти про нього керівництву, не вчиняти дій в умовах конфлікту інтересів, врегульовувати конфлікт інтересів.

Якщо не відбувається самостійного запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, то відповідно до ст.29 Закону необхідне зовнішнє  врегулювання. В даному  випадку- усунення особи від вчинення дій, прийняття рішень.

Таким чином, є підстави вважати що  головним лікарем Шинкаренко В.Л. вчинено дії в умовах конфлікту інтересів.

Згідно ч.1 ст.30 Закону шляхом усунення врегульовується як реальний, так і потенційний конфлікт інтересів.

Рішення, прийняті в умовах конфлікту інтересів підлягають скасуванню в адміністративному порядку або можуть бути визнані незаконними в судовому порядку. Правочин, укладений в умовах конфлікту інтересів може бути визнаний  недійсним.

Відповідна заява про виявлення вчинення дій головним лікарем комунальної установи ЗОР в умовах конфлікту інтересів письмово повідомлену голову Запорізької обласної ради.

Від якого найближчим часом очікуємо реакцію  відповідь.

6_ЗОР_Шинкаренко_закупівлі

 

Моніторинг проводився в рамках проекту «Інтереси НЕ для преси» що  реалізується за підтримки Програми Розвитку ООН та  Міністерства  закордонних справ Данії в межах програми «Участь організацій громадянського суспільства у впровадженні нового законодавства, спрямованого на запобігання корупції».

За неналежне врегулювання конфлікті інтересів або допущення  вчинення дій або прийняття рішень в умовах конфлікту інтересів наступає адміністративна (ст.172-2 КУпАП)або дисциплінарна  відповідальність ( ст.65 ЗУ “Про запобігання корупції”).

 

Оставить комментарий

  

  

  


четыре + = 5

Вы можете использовать эти HTML-тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>