Логин

Апрель 2017
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Мар   Май »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
180х68 YOUCONTROL
transparency_ua-01
ЦЕДЕМ
47887_original
banner_PRAVO-Z_180x68
banner_ZMINA_180x68
banner_UNCPD_180x68
banner_GURT_180x68
banner_GROM-PROS_180x68

Наша кнопка

Разместите нашу кнопку
у себя на сайте

Народная защита
Размер кнопки - 180x68px

код кнопки:
<a href="http://захист.zp.ua" > title="Народная защита" target="_blank"> <img src= "http://xn--80ane0bfp.zp.ua/wp-content/uploads/2012/03/nz-banner_180x68.gif" /></a>

ОДА звітує за витрачені кошти на розвиток громадянського суспільства. Більше 80% — нецільове використання?

Режим закритості і згортання взаємодії з громадськістю, створення ручних громадських органів і використання їх для одобрямса своїх дій вже не для кого не є секретом.

Але ж на розвиток громадянського суспільства в облсті витрачались кошти профільної обласної Програми ,наповнення якої ми адвокатували задля розбудови механізмів участі для всіх.

Але не так сталося, як бажалося.

До порядку денного сесії Запорізької обласної ради 06 квітня 2017 року вносить питання затвердження проекту рішення Запорізької обласної ради «Про звіт облдержадміністрації щодо виконання Програми сприяння розвитку громадянського суспільства в Запорізькій області на 2013-2016 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 24.12.2012 № 6 (зі змінами)».

рішення

пояснювальна записка

звіт

Зауваження звіт РГС_26
Відстежуючи у поточному режимі рівень взаємодії з громадськістю в області та стан реалізації цієї Програми, ми доходимо висновку що цей звіт затверджено не може бути з наступних причин:
Звіт містить недостовірні данні, ознаки маніпулювання цифрами, інформацією що має підтвердити цільове і ефективне використання бюджетних коштів за Програмою.
За всіма показниками видно, що звіт відображає активність органів виконавчої влади всієї області, що є нецільовим використанням коштів цієї Програми, оскільки кожен орган виконавчої влади свої заходи має фінансувати власним коштом .
ЗОДА проводила свою діяльність в 2016 році в закритому режимі. Створена в закритому режимі з відібраним співробітниками УВП і керівництвом ОДА складом, Кордрада сприяння розвитку громадянського суспільства жодного впливу на розвиток громадянського суспільства в області не мала. Результатів її діяльності не зафіксовано, окрім розтікання її членів по різним консультативно-дорадчим органам ОДА, обласної прокуратури та інших органів державної влади, сприяння отриманню пільг і преференцій своїм та дружнім громадським формуванням, використовуючи свій статус. Жодного нормативного документу, направленого на покращення рівня відкритості влади чи рівня взаємодії з громадськістю ініційовано не було. Жодної допомоги при внесенні змін до Статутів неприбуткових організацій і моніторингу порушень і дій, направлених на виправлення цих порушень, під час цього процесу ними. Що не може бути визнано належним досягненням очікуваних від реалізації Програми результатом. Оскільки Програма має на меті не обслуговування обраних громадських організацій, а розбудову механізмів участі кожної в управлінні державними і місцевими справами.
Таким чином, всі описані вище заходи суперечать Стратегії розвитку громадянського суспільства, затвердженої Указом Президента № 68. При створенні проекту цієї Стратегії саме Голова Правління ГО «народний Захист» Наталія Заболотна була ініціатором і адвокатувала створення регіональних Координаційних рад. Метою було забезпечення оперативного реагування Кордради з питань розвитку громадянського суспільства при Президенті України на випадки неналежної реалізації Стратегії розвитку громадянського суспільства. Але в Запорізькій області створено штучний ручний орган для легалізації недопущення витоку наверх інформації про фактичне згортання в області процесів розвитку громадянського суспільства.
У Звіті наводяться численні приклади фінансування заходів окремих категорій ОГС, що не відповідає меті Програми, націленої на створення ЄДИНИХ МЕХАНІЗМІВ участі для ВСІХ ОГС. Фінансування заходів окремих категорій має ознаки дискримінації і нецільового використання коштів Програми.
Також кошти Прогарами витрачались на фінансування відзначення державних свят, нагод від імені особисто голови ЗОДА, що не може бути визнано цільовим використанням коштів.
Взагалі, фінансування цієї Програми в 2016 році не призвело до жодних позитивних змін і поліпшення механізмів взаємодії з громадськістю в області. Навпаки, кошти Програми витрачались на фінансування і заохочення окремих категорій громадськості, , що суперечить нормам Стратегії розвитку громадянського суспільства в Україні. А також на заходи, що повинні фінансуватися за рахунок інших профільних Програм.
Виконавець має низький рівень фаховості в питаннях реалізації Програми і неспроможний забезпечити її належне виконання.
При звітуванні має місце надання недостовірної інформації, маніпуляція фактам, термінами та цифрами.
Зауваження ми звели до таблиці. І наші Зауваження направили до Запорізької обласної ради.

 

Текст Звіту Фактичний стан справ Прим.
Проведення консультацій з громадськістю з актуальних питань реалізації державної політики на регіональному рівні, обговорення проектів регуляторних актів, регіональних і місцевих програм економічного, соціального та культурного розвитку, звітів головних розпорядників бюджетних коштів про їх освоєння Жодної відкритої для профільної громадськості і анонсованої належним чином для забезпечення  участі  у заходах всіх зацікавлених осіб, відповідно до вимог Постанови КМУ №996 проведено не було.

 

Обговорення регуляторних актів проводилось в електронному вигляді  без залучення фінансування.

 

В ОДА відсутня практика обговорення проектів  програм, що є порушенням ЗУ Про місцеві державні адміністрації» і  Постанови КМУ №996.

Порушення Постанови КМУ №996;

Порушення ЗУ Про міські державні адміністрації.

З метою підвищення рівня інформованості населення області про діяльність органів виконавчої влади та місцевого самоврядування та залучення громадськості до участі у вирішенні соціально-економічних питань регіону регулярно проводяться консультації з громадськістю, засідання громадських рад, засідання за круглими столами,  форуми.

 

Зокрема, було проведено  понад 300 таких заходів, в яких взяло участь 17 тис. осіб.

Крім того, було проведено 7 тис. консультацій з громадськістю, 400 засідань громадських рад, волонтерських організацій, координаційних рад учасників АТО, 600 громадських слухань, 500 засідань за круглими столами, 20 форумів та 13 єдиних днів інформування населення.

Діяльність Громадської Ради при Запорізькій ОДА, створеної на підставі Постанови КМУ №996 заблоковано керівництвом ОДА. Своєї діяльності в 2016 році вона не проводила.

 

Діяльність Громадських Рад при РДА фінансується за рахунок коштів тих органів, при яких створені ці Громадські Ради.

 

Форумів не проводилось.

 

Засідання за круглим столом, форуми, зустрічі тощо є формами  консультацій з громадськістю і  наводиться  в різних фразах  в різних розділах, що вводить в оману орган, перед яким звітують.

 

Іде маніпулювання цифрами. 300(???)яких саме заходів було проведено не пояснюється.  Більш того, виконавець не в змозі підтвердити документально цю цифру. Як і кількість учасників, оскільки  їх реєстрація , що повинна вестися під час проведення  консультацій з громадськістю у безпосередній формі (тобто за участі громадськості) не в змозі підтвердити цю цифру, або взагалі не проводилась.

 

400(???) засідань ГР проводились за рахунок ОВВ, при яких вони створені.

 

За нашими спостереженнями всі заходи проводились в закритому режимі, в кращому випадку, за участі  наближеної до ОДА  громадськості задля забезпечення підтримки і схвалення діяльності  і рішень керівництва ОДА. Нічого спільного з метою цієї Програми ці заходи не мають.

 

За наведеними даними, засідання за круглим столом проводились двічі на день, а ще якісь консультації з громадськістю ( у невідомій формі) – щодня, що не відповідає дійсності.

 

Наведені цифри  можуть відображати активність ОВВ всієї області, а не лише  ОДА, на яку і поширюється дія цієї Програми. Всі інші ОВВ повинні фінансувати свої заходи власним коштом.

 

Що стосується громадських слухань, то це механізм виключно органів місцевого самоврядування, направлений на вирішення проблем громади. І до  поняття консультації з громадськістю не відносяться.

Інформування населення  про діяльність органі виконавчої влади (ОВВ) та органів місцевого самоврядування (ОМС) не входить до мети  реалізації цієї Програми.

Кошти витрачені на ці цілі мають бути визнані витраченими не за призначенням.

 

Фінансування Громадських Рад при інших органах виконавчої влади не може фінансуватися за рахунок цієї Програми. Це має ознаки нецільового використання коштів.

 

Фінансування  громадських слухань, засідань рад  учасників АТО  є нецільовим використанням коштів цієї Програми.

Розгляд на засіданнях колегій місцевих державних адміністрацій та виконавчих комітетів міських рад міст обласного значення питань розвитку громадянського суспільства на відповідних територіях.

На засідання колегій райдержадміністрацій, розширені апаратні наради  постійно запрошуються представники громадських організацій, які беруть активну участь в обговоренні поставлених питань.

 

Представники громадськості беруть участь в оперативних нарадах у голови облдержадміністрації, включені до всіх консультативно-дорадчих органів, колегії облдержадміністрації, колегій райдержадміністрацій та виконкомів міських рад, колегій структурних підрозділів облдержадміністрації.

Колегії мда є консультативно-дорадчими органами при цих мда.  Вони діють на підставі Регламентів та Положень цих ОВВ. І, відповідно, мають фінансуватися коштом цих ОВВ.

 

Тим більше, що наведена інформація не відповідає дійсності.

 

Насправді, головою ЗОДА  без жодних попереджень  і повідомлень була виключена з членів Колегії ЗОДА Голова Громадської ради Наталія Заболотна ( Розпорядження  №53 від 16.02.2016).

 

З того часу доступ до приміщення ОДА громадськості взагалі закрито.

 

На наш запит про механізм  доступу громадськості до засідання Колегії ЗОДА, нами  було отримано відповідь вих.№ 07-3-082-е від 24.03.2017, в якій зазначено що доступ до цього засідання забезпечується лише запрошеним особам.   Громадськості рекомендовано вирішувати питання доступу до засідання через профільні структурні підрозділи ОДА. Лише якщо вони  вирішать що присутність цієї особи  доцільна на засіданні Колегії ОДА, їй  нададуть таку можливість.

 

Незалежній і профільній громадськості повністю обмежено доступ не тільки до оперативних нарад у голови ОДА, Колегій та консультацій з громадськістю, а і до будівлі ОДА взагалі.   Доступ мають лише наближені і лояльні до керівництва ЗОДА особи, що не має ознак розвитку громадянського суспільства. Навпаки, це ознаки згортання процесів розвитку громадянського суспільства в області. І фінансувати ці процеси коштом обласного бюджету – злочин.

 

У звіті надається недостовірна інформація.

Фінансування діяльності консультативно-дорадчих органів при ОВВ, створених на підставі їх Регламентів  або Положень є нецільове використання коштів цієї Програми.
Одним із важливих напрямків співпраці облдержадміністрації з громадськістю є боротьба з корупцією. Створена Антикорупційна комісія при облдержадміністрації  у 2016 році направила до правоохоронних органів більше 70-ти повідомлень про злочини. Постійно здійснюється системний моніторинг держзакупівель. За матеріалами комісії на хабарах затримано низку чиновників. Ведуться досудові розслідування за статтями «державна зрада» і «диверсія» на Запорізькій АЕС. Розкрито діяльність злочинних угрупувань в Енергодарі. Описана вище діяльність не має жодного відношення до розвитку громадянського суспільства. І повинна  отримувати фінансову підтримку за рахунок профільної антикорупційної Програми. Використання коштів цієї Програми на заходи з антикорупційної діяльності є нецільовим використанням коштів Програми.
Запорізький обласний центр патріотичного виховання молоді спільно з  обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти та за підтримки Управління молоді, фізичної культури та спорту провів тренінг  з національно-патріотичного виховання «З Україною в серці» у рамках кадрових курсів «Школа патріотів». Фінансування цих заходів повинна відбуватися в рамках  відповідної Програми  з розвитку патріотичного виховання. І до мети цієї Програми жодного відношення не мають. Ознаки нецільового використання коштів Програми.
У 2016 році керівництвом облдержадміністрації велика увага приділялася співпраці з громадськими організаціями ветеранів АТО. Так, протягом року за підтримки облдержадміністрації відбувся обласний форум громадських організацій учасників АТО, в ході якого обговорили найбільш проблемні питання: земельні, соціального захисту, отримання путівок на санаторно-курортне оздоровлення, працевлаштування тощо. Ці питання повинні фінансуватися в рамках іншої програми, оскільки ці заходи не мають відношення до розвитку громадянського суспільства в області.

 

Оскільки Програма  розвитку громадянського суспільства не націлена на фінансову підтримку  якоїсь окремих категорій  інститутів громадянського суспільства чи якоїсь конкретної ГО, а метою Програми є розбудова   ЄДИНИХ МЕХАНІЗМІВ участі для ВСІХ громадських формувань.

Ознаки нецільового використання коштів Програми.
Проведення навчально-методичних семінарів для представників інститутів громадянського суспільства з актуальних питань формування та реалізації державної політики на регіональному рівні.

Протягом 2016 року керівництвом облдержадміністрації, спеціалістами управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю спільно із представниками ради ветеранів АТО, громадського (волонтерського) комітету проведено  9 навчально-методичних  семінарів із актуальних питань організаційної підтримки волонтерського руху, соціальної та соціально-психологічної реабілітації демобілізованих учасників АТО.

Надано допомогу в інформаційному та організаційно-технічному супроводженні Другого обласного благодійного телемарафону до Дня захисника України та Збройних Сил України, який зібрав 1023,5 тис. грн. До надання допомоги нашим військовим долучилися більше 250 підприємств, установ та організацій усіх форм власності та пересічні громадяни.

Ці заходи мають фінансуватися  в рамках інших Програм,  оскільки ці заходи не мають відношення до розвитку громадянського суспільства в області. Ознаки нецільового використання коштів Програми.
Проведення інформаційних заходів із роз’яснення сутності та основних принципів соціально-економічних реформ, висвітлення соціальних ініціатив Президента України. Нецільове використання коштів цієї Програми. Нецільове використання коштів цієї Програми.
З метою популяризації Української Армії та волонтерського руху в Запорізькій області було придбано та розміщено протягом 2016 року 215 біг-борда та 309 сіті-лайта на території 25 районів та міст обласного значення. З метою популяризації військової служби за контрактом розповсюджено  повнокольорових інформаційних плакатів патріотичного змісту – 5000 шт., інформаційних листівок  патріотичного змісту – 500 шт.

У зв’язку із відзначенням 25-ї річниці незалежності України, було придбано для військових частин понад 15 Державних прапорів України, 5000 маленьких прапорців.

У рамках увічнення пам’яті захисників України виготовлено та встановлено 10 пам’ятних дошок та 8 адресних табличок, присвячених Герою України Б.Заваді та В. Сергієнку, полковнику Збройних Сил України               І. Щербині та героям 23-го окремого мотопіхотного батальйону, загиблому військовослужбовцю 55-ої окремої артилерійської бригади О. Говорусі, загиблому кулеметнику  93-ої окремої механізованої бригади Збройних Сил України І. Клевчуку, героям 37-го окремого мотопіхотного батальйону 56-ої бригади Збройних Сил України, Добровольчим батальйонам, правозахиснику П. Григоренку, солдату 93-ої окремої механізованої бригади Збройних Сил України М. Гончаренку, та на честь загиблих воїнів Антитерористичної операції.

Крім того, було забезпечено участь делегації родин загиблих учасників АТО у Всеукраїнській акції «Єдина родина України» до м. Чернігів.

Ці заходи мають фінансуватися  в рамках інших Програм,  оскільки ці заходи не мають відношення до розвитку громадянського суспільства в області. Нецільове використання коштів цієї Програми.
На виконання пункту 2. Удосконалення системи комунікацій між місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та громадськістю.

1. Сприяння організації та проведенню громадських та громадських антикорупційних експертиз проектів нормативно-правових актів місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

2. Розміщення на офіційних веб-порталах місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування звітів про роботу із зверненнями громадян та щодо забезпечення доступу до публічної інформації.

На веб-сайті облдержадміністрації в рубриці «Доступ до публічної інформації» щомісяця оприлюднюються звіти про організацію роботи із запитами громадян. Відповідні рубрики розміщені на всіх веб-сайтах райдержадміністрацій та міськвиконкомів.

Прийняття усних звернень за допомогою засобів телефонного зв’язку, адресованих облдержадміністрації, здійснюється через обласний контактний центр за номером 0 (800) 503508. За січень-грудень 2016 року до обласної державної адміністрації надійшло 363 запити на публічну інформацію, з яких задоволено  317. У структурі запитувачів  найбільше звернень традиційно належить  фізичним особам – 227 і значно менше  юридичним  – 70 та об’єднанням громадян – 66. За минулий  рік усі районні державні адміністрації  отримали 779 запитів. Найбільш активними  запитувачами на місцях виступають об’єднання громадян – 424, на другому місці фізичні особи – 247, а на третьому юридичні особи – 108.

Оприлюднення звітів про забезпечення доступу до публічної інформації нічого спільного з удосконаленням комунікацій між місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та громадськістю не мають, бо апріорі є заходами ІНФОРМУВАННЯ, а не заходами УЧАСТІ  і ВПЛИВУ.

 

Всі заходи з реалізації ЗУ Про доступ до публічної інформації  жодного відношення до  Програми розвитку громадянського суспільства не мають, і відповідно, кошти цієї Програми не можуть витрачатися на ці заходи.

Нецільове використання коштів цієї Програми.
На сайті облдержадміністрації та сайтах райдержадміністрацій, виконкомах міських рад створені рубрики «Сприяння розвитку громадянського суспільства». Останній запис в цій рубриці датовано 09 березня 2016 року. http://www.zoda.gov.ua/article/2105/Cpriyannya-rozvitku-gromadyanskogo-suspilstva.html

Розділ містить 2 записи за 2016 рік:

-Пропозиції структурних підрозділів до орієнтовного плану обласних заходів із проведення консультацій з громадськістю на 2016 рік;

-Про проект Положення координаційної ради з питань сприяння розвитку громадянського суспільства

Надання недостовірної інформації
Використання соціальних мереж у процесі взаємодії посадових осіб органів виконавчої влади та місцевих органів влади з громадськістю.

З метою дієвої комунікації з громадськістю у соціальній мережі голова облдержадміністрації, голови райдержадміністрацій, міських рад мають сторінки у соціальній мережі Facebook, де надають коментарі з актуальних питань соціально-економічного, культурного та суспільного життя регіону. Крім того, облдержадміністрація  в 2016 році проводила онлайн-оперативні наради голови облдержадміністрації з керівниками структурних підрозділів

Створення персональних сторінок керівництва  ОВВ не має відношення до цієї Програми.

 

Тим більше, що голова Запорізької ОДА забанив  незавгодних йому громадських діячів , обмеживши їм доступ до інформації на своїй сторінці на Фейсбук.

 
Сприяння проведенню щорічного форуму представників молодіжних громадських організацій «Медіа-покоління».

За підтримки обласної державної адміністрації Запорізький обласний центр патріотичного виховання молоді спільно з  обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти  провели тренінг  з національно-патріотичного виховання «З Україною в серці» у рамках кадрових курсів «Школа патріотів».

Ці заходи мають фінансуватися  в рамках інших Програм,  оскільки ці заходи не мають відношення до розвитку громадянського суспільства в області. Ознаки нецільового використання коштів Програми.
Проведення єдиного дня інформування населення області з питань історії, сучасного стану та перспектив розбудови громадянського суспільства в Україні та Запорізькому регіоні.

 

Протягом року були проведені єдині дні інформування населення області за темою: «До Дня Соборності України», «До Дня вшанування  учасників бойових дій на території інших держав», «30-років Чорнобильській трагедії», «День Європи в Україні», «2 річниця прийняття Конституції України». «До роковин Волинської трагедії», «З нагоди Дня хрещення Київської Русі-України», «25-років незалежності України», «З нагоди дня народження українського письменника, науковця І.Франка»,  «Відзначення Міжнародного дня пам’яті жертв фашизму», «До Дня захисника України», «До Дня вшанування жертв голодоморів», «До 40-річчя заснування Української громадської групи сприяння виконанню Гельсінських угод», в яких взяли участь понад 30 тисяч жителів області.

Зазначені заходи не мають відношення до питань історії, сучасного стану та перспектив розбудови громадянського суспільства в Україні та Запорізькому регіоні .

 

І мають фінансуватися  в рамках інших Програм,  оскільки ці заходи не мають відношення до розвитку громадянського суспільства в області.

Ознаки нецільового використання коштів Програми.
Проведення засідань за круглим столом, конференцій, семінарів та інших публічних заходів з питань розвитку громадянського суспільства та розбудови міжсекторного партнерства.

У 2016 році було організаційно забезпечено проведення засідання за круглим столом за участю керівництва облдержадміністрації, науковців та лідерів обласних громадських організацій на теми: «Організація та запровадження державної системи моніторингу навколишнього природного середовища на регіональному рівні», «Становлення Української державності: від правозахисного руху до Революції Гідності», «40-років створення Української Гельсінкської Групи», «До 25-річчя проведення Всеукраїнського референдуму на підтвердження Акта проголошення незалежності України».

Всі зазначені заходи не мають відношення до розвитку громадянського суспільства, і мають фінансуватися в рамках інших Програм за відповідними напрямами або націлені на реалізацію окремих політик в окремих сферах ( екологічних, правових тощо). Ознаки нецільового використання коштів Програми.
У 2016 році для проведення семінарів, засідань за круглими столами, конференцій було придбано канцелярські товари, інформаційні буклети патріотичного та методичного змісту в кількості 1000 шт. Матеріали патріотичного змісту повинні фінансуватися коштом  відповідної Програми  з патріотичного виховання.

 

Натомість  створення та виготовлення матеріалів з питань розвитку громадянського суспільства виконавцем Програми не проводилось. (Сприяння виданню навчально-методичної літератури з історії та теорії розвитку громадянського суспільства. Фінансування заходів у 2016 році не проводилося.

4. Сприяння виготовленню інформаційної продукції з актуальних питань участі громадськості в управлінні державними справами. Фінансування заходів у 2016 році не проводилося.). Всі кошти пішли поза цільовим призначенням.

Нецільове використання коштів.
Сприяння в організації та проведенні заходів щодо відзначення визначних державних свят, ювілейних дат та інших суспільно важливих заходів за участю громадськості.

Значну увагу було приділено проведенню заходів з нагоди державних свят та знакових подій – відзначенню Дня Соборності України, Дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні та Дня Гідності і Свободи, другої річниці початку часткової мобілізації, Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги, Дня вшанування пам’яті жертв політичних репресій, Дня Конституції, Дня Державного Прапора України та 25-й річниці незалежності України, Дня захисника України, вшанування пам’яті жертв голодоморів в Україні, гідному відзначенню Дня Збройних Сил України.

Всі зазначені заходи не мають відношення до розвитку громадянського суспільства і не можуть фінансуватись коштом цієї Програми. Нецільове використання коштів
Було придбано для активних представників громадськості з нагоди відзначення державних свят близько 900 грамот голови облдержадміністрації, 2000 подяк голови облдержадміністрації.

За патріотизм, самовідданість та гідність придбано близько 125 медалей «За розвиток Запорізького краю» та 59  цінних подарунків  від голови облдержадміністрації (годинники чоловічі та жіночі), якими були нагороджені бійці АТО, волонтери та інші.

Ці заходи мають бути направлені на відзначення активістів з метою мотивації громадської активності. Натомість Звіт свідчить про відсутність належного рівня виконання цієї Програми, а факти свідчать про протилежні процеси в області.

 

Більш того, Грамоти та Подяки не ОДА, а  голови ОДА мають виготовлятися з його фондів.

 

До того ж, кошторис цих витрат не має перевищувати 10-15% від загальної суми програми, бо заохочення є додатковим механізмом.

 

Впродовж року ми спостерігали постійні ініціативи ОДА з збільшення витрат саме на ці заходи.

 

Більш того, ми писали заперечення на  неграмотний, обгрунтований  недіючим законодавством, на підставі недостовірних даних  проект рішення про внесення змін до цієї Програми саме на ці цілі. Але керівництво ОДА залишило ці заперечення без уваги.

 

Відзначення за патріотизм та  гідність мають фінансуватися з відповідної Програми з патріотичного виховання.

Ознаки нецільового використання коштів.

Все вищеозначене доводить повне нерозуміння представниками , на сьогодні вже, управління комунікацій  з громадськістю Департаменту  інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації  питань розвитку громадянського суспільства, відсутність належних фахових консультативно-дорадчих органів для реалізації в подальшому заходів аналогічних Програм. А також доводить низький рівень фаховості при підготовці проектів Програм і такий же рівень відповідальності при звітуванні.

Навіть в Пояснювальній записці містяться  підтвердження неналежного відношення виконавця до реалізації Програми . В першому і третьому абзацах мова йде про  звітування. А в другому – про майбутню Програму.

Таким чином, витрачання  565 704, 1 грн. здебільшого мають ознаки нецільового використання коштів що має зацікавити правоохоронні органи.

За таких умов Звіт не може бути  затверджено.

Відповідь ЗОДА щодо присутності на засіданнях Колегії ОДА:

Відповідь 3

Розпорядження голови ЗОДА щодо змін у складі Колегії ЗОДА:

Розпорядження_Колегія ОДА

Склад Колегії ОДА

 

Тож, чи доцільно приймати нову таку ж недолугу Програму, в якій знов пропонується   162 тис.грн. витратити на

«Проведення інформаційних заходів із роз’яснення сутності та основних принципів соціально-економічних реформ, висвітлення соціальних ініціатив Президента України;

780 тис.грн на  » Стимулювання участі організацій громадянського суспільства в соціально-економічному розвитку України та Запорізького регіону» ;

780 тис. грн. на «Стимулювання участі громадських організацій у популяризації діяльності Збройних Сил України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України, волонтерського руху»;

1340 тис.грн на чергове » Сприяння в організації та проведенні заходів щодо відзначення державних свят, ювілейних дат та інших суспільно важливих заходів за участю громадськості»

1480 тис.грн на «Створення сприятливих умов для міжсекторальної співпраці» і таке інше?

При чому  в розрахунок закладено виготовлення папок, блокнотів з логотипом ЗОДА (використовуються співробітниками ЗОДА), кошиків, квітів тощо.

Думаємо, що з таким кадровим складом відповідальних за взаємодію з громадськістю в Запорізькій ОДА  і таким низьким рівнем розуміння  предмету Програми, ні.

характеристика програми

Рішення суспільство

Програма

пояснювальна записка

заходи програми

додаток

Слово за депутатами.

Оставить комментарий

  

  

  


семь − = 5

Вы можете использовать эти HTML-тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>