Логин

Июнь 2012
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Май   Авг »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930  
180х68 YOUCONTROL
transparency_ua-01
ЦЕДЕМ
47887_original
banner_PRAVO-Z_180x68
banner_ZMINA_180x68
banner_UNCPD_180x68
banner_GURT_180x68
banner_GROM-PROS_180x68

Наша кнопка

Разместите нашу кнопку
у себя на сайте

Народная защита
Размер кнопки - 180x68px

код кнопки:
<a href="http://захист.zp.ua" > title="Народная защита" target="_blank"> <img src= "http://xn--80ane0bfp.zp.ua/wp-content/uploads/2012/03/nz-banner_180x68.gif" /></a>

Відбулося обговорення механізмів реалізації Плану першочергових заходів з розвитку громадянського суспільства на регіональному рівні

31 травня Український незалежний центр політичних досліджень спільно з Київською обласною державною адміністрацією провів круглий стіл «Регіональні пріоритети впровадження Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства».
Учасники круглого столу обговорили ефективні способи реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства та Плану першочергових заходів з її реалізації на регіональному рівні, ухвалених Указом Президента №212 від 24 березня 2012р.

У ході заходу обговорювалися наступні питання:

-  нова державна політика сприяння розвитку громадянського суспільства: завдання та виконавці;

- завдання місцевих державних адміністрацій щодо реалізації Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства та плану першочергових заходів з її реалізації;

- рекомендації щодо способів виконання Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства та Плану першочергових заходів.

Участь у заході взяли губернатор Київської області Анатолій Присяжнюк, заступник керівника Головного управління конституційно-правової модернізації Адміністрації Президента Віталій Кулик, представники Адміністрації Президента України, члени Координаційної ради з питань розвитку громадянського суспільства, представники місцевих державних адміністрацій та  громадських рад.
Час проведення: з 10.30 до 13.00

Місце проведення: Київська обласна державна адміністрація (м.Київ, площа Лесі Українки,1)

Відбувся змістовний і конструктивний діалог.

Наталія Заболотна  подякувала представникам Кордради при Президенті України з розвитку громадянського суспільства за  врахування її пропозицій щодо  реалізації на регіональному рівні Стратегії і плану; залучення громадськості до розробки, реалізації і моніторінгу  процесу і заходів  з розвитку громадянського суспільства  на регіональному рівні в Україні  і  зупинилася на питаннях  філософії, підходів,  принципів  регіональної реалізації Стратегії і Плану;приділила особливу увагу  вибору виконавців заходів з розвитку громадянського суспільства на регіональному рівні. Всі пропозиції враховувались одразу ж. (виділено синім)

Круглый стол-Стратегия киев 31_05

Представники влади і громадські експерти  в черговий раз  довели  можливість  спільної, конструктивної, відкритої і ефективної  роботи. Нам є чим ділитися і чому вчитися один в одного. Такі заходи мотивують на подальшу плідну роботу.

Засмучує тільки одне- що Запорізька влада не сприяє проведенню  в Запоріжжі національних заходів з вирішення актуальних для області і України питань. За останній місяць Наталія Заболотна  прийняла участь у заходах національного рівня, що проходили в Києві, Кіровограді, Миколаєві.

Прийшов час  і Запоріжжю долучитися до організації заходів з розвитку громадянського суспільства національного рівня.

Оставить комментарий

  

  

  


один − 1 =

Вы можете использовать эти HTML-тэги

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>